Najlepszy becik dla dziecka

Wszyscy przyszli rodzice kiedy oczekują narodzin swojego dziecka kompletują dla niego wyprawkę. Nieodzownym elementem każdej wyprawki jest rożek dziecięcy zwany też becikiem. Jaki zatem rożek wybrać?Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania odpowiedniego becika? 

Charakterystyka rożka dziecięcego

rożki dziecięceRożki dla niemowląt zwane również becikami to idealne i nieodzowne rozwiązanie w pierwszych miesiącach życia maluszka.Dzięki nim rodzice mogą bezpiecznie nosić swoją ukochaną pociechę na rękach.Becik to kwadratowy kocyk, który odpowiednio złożony , tworzy bezpieczną przestrzeń dla niemowlęcia.Rożek ciasno otula niemowlę, zapewnia mu komfort termiczny, a tym samym również uspokaja.Beciki dla dzieci są bardzo przydatne podczas karmienia , aby ułożyć dziecko w wygodnej pozycji, ale nie tylko. Świetnie ponadto sprawdzają się podczas spacerów w wózku.Rożki dziecięce występują w różnych wersjach do wyboru. Przyszli rodzice mogą wybrać dla swojej pociechy między innymi becik miękki lub model zawierający bezpieczną usztywniającą wkładkę. Jest ona w 100% bezpieczna dla noworodków i zapewnia dziecku ochronę antyalergiczną. Wszystkie dostępne beciki wykonane są  z bardzo milej w dotyku przędzy bawełnianej. Dzięki temu na długo zachowują puszystość, kształt oraz właściwości cieplne.Ponadto są bardzo mięciutkie i bardzo lekkie oraz sprężyste. Te wszystkie właściwości zapewniają wyśmienity komfort i wygodę maluszkowi podczas snu.Każdy rodzic doskonale wie. że nie ma nic cenniejszego jak zadowolona, uśmiechnięta buzia naszego szkraba, który obudził się wyspany, któremu podczas snu nie brakowało ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że noworodkowi, jak i niemowlęciu ciepło, które odczuwa w beciku przypomina czasy związane z życiem płodowym i ciepłem jakie mu towarzyszyło w brzuszku mamy.

Wybierając rożek dla dziecka kierujmy się głownie dobrem i bezpieczeństwem naszej kochanej pociechy. Zadbajmy również o dobre wykonanie takiego becika. Rożek dziecięcy to idealne dopełnienie kupowanej przez rodziców wyprawki. Zadbajmy by naszemu maleństwu niczego nie brakowało.