Najtaniej zawsze jest u producenta

Jakiś czas temu zajęłam się obsługą bazarku charytatywnego. Ludzie kupują od nas różne rzeczy, a pieniądze z tego idą na potrzebujące zwierzęta. Na początku było to banalnie proste, ale z czasem, gdy na bazarku zaczęły się pojawiać najróżniejsze przedmioty, pomyślałam, że trzeba będzie trochę zainwestować w opakowania.

Gdzie kupić tanio opakowania tekturowe?

tani producent opakowań tekturowychPierwszy raz pojawił się taki wniosek, gdy musiałam wysłać kubek z autografem, zwycięzcy licytacji. Nie mogłam go owinąć w stretch i wysłać, bo miał za dużą wartość. Pamiętam, że naszukałam się wtedy takiego opakowania tekturowego, bo towar w środku nie był wcale tani i nie chciałam go pakować w jakieś pudełko po golarce. Drugi raz przyszło mi do głowy, by kupić tanie, nowe opakowania kartonowe, gdy musiałam wysłać płyty cd. To też delikatny towar. Postanowiłam powoli rozejrzeć się w temacie. Wtedy pierwszy raz wyszukałam hasło tani producent opakowań tekturowych. Pierwszy i ostatni, bo za chwilę pomyślałam o tym, że muszę i tak za kilka dni komuś wysłać wazon. Takie opakowania tekturowe pasowałyby mi do wszystkiego. Po prostu parę groszy dołożyłabym do wysyłki zamówienia. Kupującemu ta kwota nie powinna zrobić różnicy, a towar w pudełku będzie estetyczny i bezpieczny. Mogłam w takim pudełku wysłać wszystko. Później okazało się, że wysyłałam również buty i ramki na zdjęcia. Zamówiłam kilkanaście sztuk kilku tanich rodzajów opakowań prosto od producenta i zastanawiałam się czemu dopiero teraz na to wpadłam.

Wiem, dlaczego wcześniej o tym nie pomyślałam. Dlatego, że jeszcze pół roku wcześniej, w ogóle nie planowałam, że będę się takim czymś zajmować. O wysłanie pierwszej bazarkowej rzeczy poprosiła mnie koleżanka, która musiała wyjechać zagranicę. Dziś ona jest szczęśliwa tam, a ja świetnie zorganizowałam sobie działanie tutaj.