naklejki ścienne

Naklejki ścienne dla własnego pokoiku niemowlaka

Zawsze dbałam o dobry wygląd swoich wnętrz. Ostatecznie przed narodzinami mojego pierwszego dziecka zdecydowałam się na remont. Chciałam aby wszystko wyglądało dobrze i funkcjonalnie. Dzieci potrzebują naprawdę odpowiednich warunków do rozwoju, a ja chciałam je zapewnić.

Naklejki ścienne to dobry pomysł

naklejki ścienneNa początku zadbałam o wygląd ścian. Całe mieszkanie pomalowałam na jasne i pozytywne barwy. Chciałam aby znajdowało się wiele kolorowych rzeczy i wszystko było naprawdę bezpieczne. Szablony malarskie były bardzo interesujące. Mnie najbardziej ciekawiły akcenty z bajek. One zazwyczaj nie były dość drogie, a wszystko można wykonywać z wielką łatwością bez pomocy specjalistów. Również mój małżonek był takiego samego zdania. Następnie zamówiłam naklejki do kuchni. One znacząco odświeżyły ponure ściany i były czymś naprawdę ciekawym. Ogólnie efekt końcowy podobał się moim wszystkim znajomym. Moje naklejki dla dzieci były w kształtach różnych księżniczek, ponieważ spodziewałam się córeczki. Wiedziałam, że każda taka postać będzie jej wielkim urozmaiceniem w życiu codziennym. Również zamawiałam różnego rodzaju zabawki edukacyjne dla najmłodszych. Naklejki ścienne w kształcie liczb oraz tablica interaktywna były dobrym pomysłem. Również chciałam uczyć swoją pociechę dwóch języków jednocześnie. Język angielski był bardzo popularny i przydawał się w każdym momencie życia. Oferowano mi również fototapety na wymiar do sypialni. Ja również uważałam, że jest to doskonały pomysł. Piękny widok nadmorskich okolic mógł być świetną alternatywą dla zwykłej farby. Jednak to były trochę większe koszty i wszystko wymagało większej pracy.

Ja sama nie byłabym w stanie dokonać montażu. Jednak we wszystkim pomagał mój mąż. On znał się na takich zajęciach i wiedział jak prawidłowo montować fototapety. Kupiliśmy widok nadmorski pochodzący z innego kontynentu.