dywaniki samochodowe welurowe

Gdzie należy zajrzeć kupując samochód?

Kupno samochodu to ważna decyzja, szczególnie, gdy wydajemy na nasz wymarzony samochód więcej gotówki. Nie będę mówił konkretnie ile, ponieważ przedział ten jest dla różnych osób różny.

Na co zwrócić uwagę kupując samochód?

dywaniki samochodowe weluroweJednak jak już wydajemy na nie więcej pieniędzy to, warto, żeby te pieniądze były dobrze wydane, a nie, że później odkryjemy, że podłoga była spawana. Chyba nikt by tego nie chciał. Szczególnie podczas wizyty u mechanika, kiedy to mówi, że nie da się ustawić zbieżności i ciągle będzie pozostawiał cztery ślady. Wiadomo, że taki przypadek jest już bardzo mocny, jednak bywają i takie cuda. Gdzie więc zaglądać, żeby ominąć miny? Odpowiedź jest jedna. Wszędzie. Gdzie tylko się da. Nie patrzeć na to, czy są dywaniki samochodowe gumowe, czy może jednak dywaniki samochodowe welurowe, tylko czy, pod materiałem pod nimi nie ma dziury w blasze, lub oznak spawania. Możemy co prawda zwrócić uwagę na kierownicę, gałkę zmiany biegów, fotele, jednak to wszystko tanim kosztem można wymienić lub zregenerować. Karoseria jednak jeżeli jest spawana nie da się tego tak łatwo zataić. Warto zwrócić uwagę również na środku samochodu, mniej więcej w miejscu, gdzie pasażer z tyłu trzymałby nogi. Można też zobaczyć to od spodu. Warto zobaczyć co i jak. Później warto popatrzeć do samochodu i znów, nie patrzeć czy są maty do bagażnika, ale na poważnie odchylić wykładzinę, czy jak to nazwać i sprawdzić, czy nie ma tam jakiś dziwnych rzeczy.

Tył jest bardzo ważny, ponieważ można tam zobaczyć niemal każdą mocniejszą stłuczkę, do jakiej mogło dojść, ponieważ tamta blacha odbiera bardzo dużo energii.

Dobrej jakości dywaniki samochodowe można znaleźć na stronie:

http://motoryzacyjny.pl/7-dywaniki-welurowe