Naszywka ze sztucznej skóry

W XXI wieku jakiekolwiek wytwory z prawdziwej skóry: kurtki, naszywki, paski, portfele – są tępione. I nic dziwnego, bo jeżeli mamy teraz tyle zastępczych skóropodobnych materiałów, które nie robią żadnej różnicy w jakości produktu, to po co skazywać na cierpienie niewinne zwierzęta? Lepiej zmienić swoje życie i stać się kimś dbającym o środowisko!

Modne oraz ekologiczne naszywki

naszywki z eko skóryOstatnio stwierdziłam, że używam zbyt dużo rzeczy, przy których musiały ucierpieć zwierzęta, a przecież bardzo kocham te stworzenia: jestem wolontariuszką w schronisku. Wiedziałam więc, że muszę okazać swoją miłość na inne sposoby. Po pierwsze, pozbyłam się wszystkich kosmetyków testowanych na zwierzętach, po drugie, uznałam, że czas spróbować z wegetarianizmem. Na koniec zostało najgorsze, czyli porządki w szafie. Chciałam jakoś upiększyć te ubrania, które nadawały się do noszenia, dlatego znalazłam naszywki z eko skóry i to właśnie one były tym, czego potrzebowałam – są one dostępne we wszystkich możliwych kolorach oraz kształtach, a dodatkowo mogę wybrać taką, która ma jakieś niewielkie logo albo napis. Przerabianie ubrań z użyciem tych naszywek to była naprawdę świetna sprawa i zrobiły one ogromną różnicę i warto było je wybrać, żeby wyglądać oryginalnie. Zamówiłam ich bardzo dużo i pewnie zamówię jeszcze więcej, ale takie uzależnienie nie jest złe. Teraz wszyscy mogą zobaczyć, że jestem ekologiczna!

Jeśli udało nam się coś zmienić w swoim życiu, to fajnie jest się jakoś nagrodzić, a takie naszywki z eko skóry nie dość, że są bardzo ładne, to jeszcze są kolejnym sposobem, by zadbać o środowisko i nie kupować skórzanych. Ozdobimy nimi wszystkie wybrane przez siebie ubrania jak tylko sobie wymarzymy. Świetnie, prawda? Cieszmy się i bądźmy eko!