Natychmiastowa naprawa Iphone

 

Kiedy dostałam swojego ukochanego iphone na urodziny przez pierwszy okres kilku miesięcy obchodziłam się z nim, jak z jajkiem. Jak jednak wiadomo w miarę upływającego czasu często zaczynamy spychać na drugi tor bezpieczeństwo naszego telefonu toteż łatwo dochodzi do różnych uszkodzeń, a najpopularniejszym jest oczywiście zbicie szybki.

Sprawna wymiana szybki w Iphonie

iphone wymiana szybki krakówNa osiemnaste urodziny dostałam od rodziców wymarzonego Iphone o którego dbałam najlepiej, jak tylko potrafiłam. Niestety, kiedy przyszły wakacje przestałam już tak mocno dbać o swój telefon. Wydawał mi się on na tyle wytrzymały, że nawet odpuściłam sobie zakup case. W trakcie wygłupów z koleżanką na rolkach telefon wypadł mi, a przednia szybka niestety się zbiła. Musiałam zanieść telefon czym prędzej do naprawy, bo jak wiadomo w dzisiejszych czasach bez smartphona to jak bez ręki. Zaczęłam szukać informacji, gdzie w mojej okolicy jest serwis iphone wymiana szybki Kraków okazał się mieć całkiem sporo takich punktów, więc zaniosłam sprzęt do najbliższego. Zaskoczyłam się wiadomością, że mój telefon będzie naprawiony w niespełna trzydzieści minut! Zanosząc telefon do serwisu byłam święcie przekonana, że na naprawdę będę musiała czekać tydzień, dlatego wcześniej przerzuciłam kartkę sim do starego smartphona, a tymczasem naprawka okazała się błyskawiczna, co zaoszczędziło mi naprawdę sporo nerwów ponieważ nie chciałam, aby rodzice dowiedzieli się o wypadku.

Po otrzymaniu telefonu mój Iphone wyglądał jak nowy. Został również dokładnie wyczyszczony, więc dosłownie lśnił nowością! Nauczona doświadczeniem skorzystałam z okazji wizyty w serwisie i postanowiłam dodatkowo zakupić case na telefon, aby zminimalizować ryzyko ponownego stłuczenia wyświetlacza. Dowiedziałam się przy tym, że już nawet taki tradycyjny, sylikonowy case potrafi solidnie zabezpieczyć telefon podczas upadku.