videofilmowanie

Nietypowa wycieczka klasowa i videofilmowanie

Nasza wychowawczyni była bardzo niezwykłą kobietą. Zawsze wpadała na niezwykła pomysły, niby drobiazgi ale nadawały one zwykłym rzeczom fajnych cech. Kiedy postanowiliśmy wyjechać na wycieczkę klasową byliśmy pewni, że znowu zaskoczy nas miło.

Videofilmowanie na wycieczce

videofilmowanie

Na wycieczkę jechaliśmy w góry, z Lublina wyjeżdżaliśmy przed siódmą rano. Zanim ruszyliśmy do autobusu wsiadł tajemniczy mężczyzna. Wiedzieliśmy, że nie jest nauczycielem ani żadnym z rodziców. Ledwo ruszyliśmy a mężczyzna wyjął z torby kamerę i zaczął nas wszystkich filmować. Okazało się, że jest to kamerzysta wynajęty przez panią wychowawczynie i będzie nam towarzyszył przez cały wyjazd. Z początku czuliśmy się bardzo skrępowani, jego videofilmowanie bardzo nas stresowało. Zamiast bawić się swobodnie niektórzy nas zaczęli się zachowywać bardzo sztucznie a inni chowali się po kątach. To jednak nie trwało długo. Po jakiś dwóch czy trzech godzinach wideofilmowane nie robiło już na nikim wrażenia i zaczęliśmy zachowywać się zupełnie naturalnie. Wycieczka była fantastyczna. To było pięć niezwykłych dni. Pani wychowawczyni zorganizowała mnóstwo atrakcji ale zadbała też o wypoczynek. Większość czasu spędzaliśmy zwiedzając okoliczne miejscowości i chodząc po górach a wieczorami bawiliśmy się przy ognisku. Wszędzie tam towarzyszył nam kamerzysta.

Wycieczka bardzo się udała a po powrocie do domu mieliśmy fantastyczną pamiątkę w postaci kilkugodzinnego filmu rejestrującego nasze przygody. Film był bardzo dobrze zmontowany i uchwycił niemal całą wycieczkę.

Nasze filmy i inne dobre nagrania kamerzysty były dostępne na – http://wideofilmowanielublin.eu