szkła kontaktowe

Nietypowy sylwester ze szkłami kontaktowymi

Zbliża się nowy rok wraz z nim przyszła kolej na postanowienie noworoczne. Z wiekiem postanowień jest coraz więcej. Po świętach trzeba zacisnąć pasa aby nowy rok był lepszy. Najważniejsze jest to żeby dobrze się bawić w sylwestra. Zabawa ta jest bardzo ważna ponieważ trzeba uczcić cały stary rok.

Kolorowe szkła kontaktowe nie zawsze są bezpieczne

szkła kontaktoweNależy więc wybawić się za wszystkie czasy aby nowy rok był lepszy. Na zabawę kupiłam nową sukienkę, a także soczewki kontaktowe w kolorze niebieskim. Dobrałam do tego złote szpilki i ciemne rajstopy. Na imprezę wybrałam się do koleżanki. Przygotowała ona dużo dań i przekąsek. Wszystko było bardzo dobre szczególnie koreczki serowe. Koleżanka powiedziała, że były kupione w sklepie spożywczym na rogu. Okazało się także, że można w nim było kupić szkła kontaktowe, więc wszyscy goście mieli różne kolory oczu. W rezultacie jednak okazało się, że był to produkt kiepskiej jakości i w efekcie wszyscy dostali zapalenia spojówek i musieliśmy kupić krople do oczu. Ostatecznie połowa gości musiała jechać do szpitala żeby zbadał ich specjalista. Powiedział on, że taka sytuacja miała miejsce ponieważ był nieodpowiedni płyn do soczewek. W nowym roku więc postanowiłam kupować tylko sprawdzone produkty z odpowiednim atestem, żeby taka sytuacja nie miała już więcej miejsca. Impreza ostatecznie wypadła bardzo dobrze. Całe jedzenie było zjedzone, a goście zadowoleni. Starczyło nawet dla wszystkich szampana. Koleżanka już zapowiedziała, że będzie organizować takie imprezy częściej. Najważniejsze jednak by klimat imprezy był niepowtarzalny. My zorganizowaliśmy sylwestra w stylu hawajskim.

W zimny sylwestrowy wieczór miło było wyobrazić sobie, że jest się na tropikalnej wyspie bez śniegu i mrozu. Polski klimat nie rozpieszcza ciepłem, dlatego ważne jest by chociaż udawać tropikalny klimat na imprezach. Imprezy klimatyczne mogą być dobrym pomysłem na rozkręcenie nietypowego przyjęcia.

Podobne informacje można znaleźć na stronie http://e-soczewki.pl/