witamina c lewoskrętna

Nowa moda – witamina c lewoskrętna

Cześć, chciałabym się dzisiaj podzielić z wami pewnym pomysłem. Kilka miesięcy temu skończyłam dietetykę, okazało się jednak, że znalezienie pracy w tym zawodzie wcale nie jest takie proste, dlatego tez postanowiłam, a właściwie wpadłam na pomysł, żeby otworzyć sklep ze zdrową żywnością.

Witamina c lewoskrętna w moim nowym sklepie

witamina c lewoskrętnaMyślicie, że to dobry pomysł? Mi osobiście się wydaję, że coraz więcej osób chce się zdrowo odżywiać. Zauważyłam, że coraz więcej moich koleżanek, nie tylko tych z dietetyki, wymieniło olej roślinny, na olej kokosowy nierafinowany. U mnie w rodzinie już wszyscy go używają! Jednak ja chciałabym, żeby mój sklep ze zdrową żywnością, nie zajmował się tylko sprzedażą produktów spożywczych. Chciałabym, wprowadzić tam również tak mały dział z kosmetykami oraz suplementami jak witamina c lewoskrętna, na która nastała nowa moda. Wiem dobrze, że coraz więcej kobiet nie tylko zwraca uwagę na to, co je, ale również próbuje nowych kremów, kosmetyki organiczne, może w tej chwili jeszcze nie są tak popularne, ale mam wrażenie, że kobiety coraz chętniej kupują naturalne kosmetyki. Co myślicie o takim pomyśle na biznes? Czy wy też odwiedzanie sklep ze zdrową żywnością, może sami też kupujecie olej kokosowy nierafinowany? Chciałabym też poznać wasze zdanie w kwestii dotyczącej kosmetyków. Czy lubicie kosmetyki organiczne?

Czy często kupujecie naturalne kosmetyki? Ja osobiście, już od dawna jestem na zdrowej diecie i używam tylko organicznych kosmetyków, muszę przyznać, że efekty są naprawdę piorunujące. Zachęcam was do odwiedzania zdrowych sklepów, a może wkrótce wstąpicie do mnie…