Ksero

Nowe centrum ksero zaprasza!

Już otwarte! Zapraszamy! Nowoczesny punkt ksero, a właściwie potężne centrum druku i ksero Olimp jest dostępne dla klientów! Nasza placówka mieści się vis a vis Uniwersytetu Podlaskiego w Kszczeminie Górnym.

Co może zaoferować klientowi nasze centrum ksero?

KseroOferujemy szeroki wachlarz usług i gwarantujemy profesjonalną obsługę połączoną z nie mniej profesjonalnym wykonaniem zlecenia na czas. Dysponujemy licznymi drukarkami i maszynami ksero najnowszej generacji. Dzięki nim nasze kopie i wydruki wyglądają nieraz lepiej, niż oryginały! Naszą chlubą jest jedna z najbardziej pożądanych i zapewne jedna z najefektywniejszych usług drukarskich, a mianowicie druk cyfrowy, który umożliwia tworzenie oryginalnych nadruków na przeróżnych powierzchniach: długopisach, zeszytach, koszulkach, i tym podobnych. Ponadto druk cyfrowy daje możliwość druku materiałów takich jak ulotki, naklejki czy wizytówki w najwyższej jakości. Estetyka i wysoki poziom produkcji połączony z niską ceną daje fantastyczną propozycję tworzenia materiałów marketingowych dla małych i średnich firm. Ponadto oferujemy szereg artykułów papierniczych w przeróżnych kolorach i wymiarach – każdy znajdzie coś dla siebie. Poza długopisami, ołówkami, kredkami, flamastrami i notesami mamy też płótna, pędzle, farby, sztalugi, papier kreślarski i profesjonalne cyrkle. Olimp gwarantuje również doskonałą obsługę. Nasz personel składa się wyłącznie ze specjalistów w dziedzinie techniki i informatyki – załoga bez wątpienia pomoże Państwu dokonać właściwych wyborów, rozwieje wszelkie wątpliwości i zapozna z cechami poszczególnych produktów i usług, dzięki czemu będą mogli Państwo podjąć przemyślaną decyzję w każdej kwestii związanej z branżą drukarską. Olimp zaprasza również do wygodnego lounge’u połączonego z salonikiem prasowym, w którym można wypić kawę i zatopić się w lekturze ulubionego czasopisma – sprowadzamy tytuły z całej Polski jak i wiele tytułów zagranicznych. Dowolną usługę lub produkt można zamówić telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu.

Mówiąc krótko: centrum druku i ksero Olimp to optymalne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na sprawnie i solidnie wykonanych usługach z zakresu druku i ksero właśnie. Serdecznie zapraszamy!