Nowe okno w sypialni

Moje mieszkanie mieściło się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Było to bardzo ciepłe mieszkanie, bo wszystkie okna wychodziły w stronę słońca. W tym lokalu mieszkałem już dwadzieścia lat i znałem wszystkich sąsiadów. Kochałem to miejsce ponad wszystko. 

Zamówienie aluminiowego okna do sypialni

okna aluminiowe w KielcachDawno w mieszkaniu nic nie robiłem i już powoli zbliżał się czas na wymianę okna w sypialni. Już tok temu zauważyłem, że w pomieszczeniu tym jest bardzo zimno, bo okno było nieszczelne. Nie dziwiłem się, bo nigdy go nie wymieniałem, a przecież już tutaj bardzo długo mieszkałem. Okno w sypialni było nieco mniejsze od tych w salonie czy kuchni, dlatego musiałem zamówić je u producenta. Najlepsze okna aluminiowe w Kielcach oferował tylko jeden producent i to właśnie do niego pojechałem. Podałem wymiary okna, jakie było mi potrzebne i musiałem poczekać tylko parę dni na realizację tego zlecenia. Od razu umówiłem termin montażu, bo nie było sensu tego odkładać. W sobotę następnego tygodnia o ósmej rano pojawił się u mnie człowiek, który zabrał się za demontaż starego okna. Kiedy to zrobił, to poszedł do auta po nowe oko aluminiowe, które zamówiłem i zaczął je wstawiać. Wiedziałem, że dzięki nowemu oknu w sypialni zrobi się dużo cieplej, bo okno będzie szczelne. Na dodatek zapewne zaoszczędzę na ogrzewaniu, którego zapewne zużyję zdecydowanie mniej niż dotychczas. Kiedy już wszystko było gotowe, to zapłaciłem za całość. Najważniejszą rzecz miałem już załatwioną.

Po zimie zabrałem się za remont łazienki. Kupiłem ładne kafelki i nową kabinę prysznicową. Łazienka od razu wyglądała elegancko. Postanowiłem pójść za ciosem i wyremontować jeszcze salon i kuchnię. Miałem pieniądze na ten cel i mogłem pozwolić sobie na tak duży remont.