Nowe rowery dla dzieci

Często z mężem i dziećmi jeździmy w weekendy na krótkie wycieczki rowerowe po okolicy. Jest to miłe spędzanie czasu w gronie rodzinnym, więc nie dziwię się, że bardzo dużo rodzin robi to samo co my. Ostatnio doszliśmy z mężem do wniosku, że czas na zakup nowych rowerów dla naszych dzieci, bo stare były już nieco dla nich za małe.

Nasz wybór padł na markę Kross

dziecięce rowery marki KrossZdaję sobie sprawę z tego, że w przypadku takiego sprzętu jakim zdecydowanie są rowery dziecięce to to, czy są one bezpieczne dla dzieci jest sprawą kluczową. Jednakże moje dzieci bardzo dużą uwagę przykładają do tego jak wyglądają przedmioty, które je otaczają – mają własny gust i zdanie na każdy temat i nie chętnie jeździłyby na rowerze, który im się po prostu nie podoba. Nawet jeżeli byłby to najbezpieczniejszy sprzęt świata. Dlatego też szukając nowych rowerów dla mojego syna i córki zdecydowałam się na dziecięce rowery marki Kross, które spełniają oczekiwania i moje i dzieci. Marka Kross jest zdecydowanie rozpoznawalna nawet wśród laików jazdy rowerowej, co bardzo dobrze o niej świadczy. Podoba mi się to, że jest to porządny sprzęt, który jednak oferuje też coś więcej, a mianowicie bardzo ładny dizajn. Nie mieliśmy z dziećmi żadnych problemów by wybrać w sklepie z rowerami odpowiednie jednoślady. Bardzo podoba mi się rower, który wybrała dla siebie moja córka – miętowy z ciekawymi białymi kołami. Rower ten wygląda po prostu uroczo!

Czasami trochę żałuję, że rowery dla dorosłych rzadko są dostępne w tak wielu kolorach i o tak różnorodnym dizajnie jak rowery dla dzieci. Zauważyłam, że rowery dla dzieci cechują się kolorowymi wzorami na ramie, co niestety rzadko można uświadczyć w przypadku rowerów dla kogoś takiego jak ja. Rowery, które kupiłam dla dzieci sprawują się świetnie – jest to sprzęt bardzo dobrej jakości.