Nowoczesne urządzenie leśnego domu: szkło

 

Jestem projektantem, specjalizuję się w tworzeniu projektów domów na zamówienie. Zgłasza się do mnie coraz więcej osób, które chcą zamieszkać gdzieś daleko od miasta, najlepiej w lesie, ale marzy im się nowoczesny dom i bliski kontakt z przyrodą.

Wykorzystuję szklane drzwi i ściany

nowoczesne drzwi szklane z KrakowaZawsze staram się spełnić ich marzenia, a równocześnie stworzyć dom, który będzie dobrze się wtapiał w otoczenie. Sięgam po proste geometryczne bryły i materiał, który najlepiej pozwala dopasować je do okolicy, czyli drewno. Wykorzystuję je na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ponieważ klienci chcą mieć bliski kontakt z przyrodą z poziomu swojego domu, to zwykle w projekcie pojawiają się rozległe tarasy i balkony, a ale najważniejszym elementem całej bryły są ogromne okna. Ze względu na położenie domu nie trzeba się w nim martwić wścibskimi sąsiadami czy przypadkowymi przechodniami, nic więc nie musi ograniczać kontaktu z naturą. Dzięki oknom, drzwiom i ściankom cały dom jest zawsze przestronny i jasny, a przyroda jest na wyciągnięcie ręki, oddzielona od mieszkańców tylko cienką taflą szkła. Mam już sprawdzonych producentów i najczęściej zamawiam ścianki, okna i nowoczesne drzwi szklane z Krakowa, gdzie dostępny jest duży wybór różnych rodzajów szkła. Nie mam problemów, żeby znaleźć kogoś, kto zrobi rzeczy dokładnie według mojego projektu, a czasem jeszcze sam podrzuci jakieś ciekawe pomysły. Klienci są zwykle bardzo zadowoleni z moich projektów, ponieważ nareszcie czują, że nic ich w domu ani poza nim nie ogranicza.

Mają wszelkie wygody, do jakich przywykli i równocześnie bardzo bliski kontakt z przyrodą, którą oglądają z dowolnego miejsca w domu. Mam nadzieję, że ta moda na szkło długo nie zniknie, ponieważ lubię projektować takie budynki, przestronne, otwarte i nowoczesne. Mam na koncie już kilkanaście takich projektów.