torby płócienne z nadrukiem

Od Torby ekologiczne z nadrukiem do toreb wyjściowych – kompendium wiedzy

Jak myślicie, jakie mogą być rodzaje toreb? Torby kobiece, torby na laptopy, torby sportowe i torby na zakupy lub torby reklamowe? Dokładnie też tak myślałem, dopóki nie musiałem się nad tym zastanowić. Okazało się, że rodzajów toreb może być znacznie więcej, jednak może zacznijmy od początku.

Kobiety zwracają uwagę na funkcjonalność, czy tylko na wygląd?

torby płócienne z nadrukiemDo czego mają nam służyć torby? Otóż do przenoszenia różnych rzeczy. Dla nas to ma taką funkcję. Jedni jedynie co mają za wymagania dodatkowe, to żeby miało zakrzywiony znak znanej marki sportowej lub jeszcze częściej spotykany symbol u nas marki z trzema paskami. Ale to już inny temat. Dla płci pięknej, torebka to coś, co powoduje, że czują się bardziej kobieco. Także widzimy, że dla nas i dla nich torebka spełnia całkowicie różne role. To tak jak samochód dla większości z nas oprócz wyglądu powinien dawać taką frajdę z jazdy, żeby uśmiech nie schodził z twarzy przez cały dzień choćby po krótkiej przejażdżce. Dla większości kobiet samochód ma mieć jasno wyznaczone zadanie – kobieta ma w nim ładnie wyglądać. A że będzie miał wysokoprężny silnik o pojemności 0.8l bez doładowania i zawrotną moc 25KM to już całkiem nie ważne. Ma ładnie wyglądać. Tak samo jest z torebkami. Dla nas torebka, torba itp. to zwykły kawałek materiału. Równie dobrze mógłby to być worek. Jednak, dla kobiet torba torbie nie jest równa. Mamy torby bawełniane które nadają się na niewielkie zakupy. Są wytrzymałe i mają interesujący design bo pasuje do tego czy do tego. Dobrze nawet jak w sklepie można dostać torby ekologiczne z nadrukiem, ale nie te zielone z znakiem recyklingu. Najlepiej żeby było to w formie torby z nadrukiem.

Nie raz się spotkałem z tym, że gdy wchodzę do mieszkania, gdzie mieszka dziewczyna na półce widzę wiele toreb. I to właśnie z tych wszystkich rodzajów co mówiłem wcześniej. Torby materiałowe lub inne. I na pytanie po co jej tyle tego z reguły słyszę, że podobają jej się, albo że po prostu je lubi.