Oddaję do skupu swoje samochody dostawcze

Jakoś od zeszłego roku coś mi słabiej interes idzie i zauważyłem, że nie ma już tylu zamówień co kiedyś. Nigdy nie dbałem o to, ażeby pozyskiwać jakichś nowych klientów i to pewnie dlatego. W sumie to nie chciałem już trzymać tego biznesu.

Za sprzedane w skupie samochody kupiłem działkę rekreacyjną

skup samochodów dostawczych warszawaPomyślałem, że prowadzenie firmy nie jest dla mnie. Poza tym mam odłożoną sporą sumę pieniędzy to pracować nie muszę przez kilkanaście najbliższych lat. Emerytura będzie mi się należała od przyszłego roku to czas już odpocząć. Narobiłem się w życiu. Wyprzedanie sprzętu nie było problemem. Zostały mi tylko samochody dostawcze, które były w doskonałym stanie i nie chciałem ich oddawać za grosze. Stwierdziłem, że w tej sytuacji na pewno sprawdzi się jakiś skup samochodów dostawczych warszawa, bo oni to na pewno kupią wszystkie moje samochody dostawcze a co więcej, zapłacą mi uczciwą cenę. U nas w Warszawie to jest kilka takich skupów to podzwonię o popytam jak się sprawy mają. Później zdecyduję komu oddam swoje samochody dostawcze. Najlepsza oferta była od Zygmunta, który swój skup samochodów dostawczych warszawa prowadzi od kilkunastu lat. Facet zna się na rzeczy i jak zobaczył moje samochody to przyznał, że musi dać mi więcej niż planował, bo samochody są w dobrym stanie. Kupił ode mnie wszystkie samochody dostawcze a ja zgarnąłem sporą sumę pieniędzy na tej transakcji. Każdy z nam był na dobrą sprawę zadowolony. Zlikwidowałem swoją firmę i mogłem się cieszyć czasem wolnym z rodziną.

Za pieniądze ze sprzedaży samochodów dostawczych kupiłem sobie działkę rekreacyjną i wymieniłem swój samochód osobowy na nowy. Teraz to większość czasu spędzam na działce, gdzie się mogę zrelaksować i odpocząć. Dobry biznes zrobiłem na tych autach.