aranżacja wnętrz

Odnawiamy nasze mieszkanie czyli stylowa aranżacja wnętrz

Witajcie. Dziś chciałabym podzielić się z Wami tym jak udało nam się odnowić ( w końcu!) nasze mieszkanie. Jak część z Was doskonale wie, jestem ogromną miłośniczką pięknym, a jednocześnie dobrze przystosowanych wnętrz.

Aranżacja wnętrz to pasja przyjaciela

aranżacja wnętrz Pochodzę z Gdańska. Po wielu prośbach, skierowanych do mojego męża, udało mi się dopiąć swego w temacie transformacji naszego mieszkania. Nie ma co kryć, był nam potrzebny architekt wnętrz. Nasze mieszkanie było bardzo ponure w odbiorze. Po mimo tego, że jest całkiem przecież spore. Na szczęście pomógł nam doskonały architekt. Nawiasem pisząc jest to nasz dawny przyjaciel. Chodziliśmy razem do jednego liceum, w naszej miejscowości. Dla Maćka, stylowo wykonana aranżacja wnętrz w Gdańsku od zawsze była pasją. Można nawet powiedzieć, że projektowanie wnętrz było jego sposobem na życie. Odkąd tylko pamiętam, zawsze wprowadzał jakieś rewelacyjne zmiany – na początku w domu swoich rodziców, a później w swojej kawalerce i w końcu w swoim wymarzonym domu. Poszliśmy na żywioł i skontaktowaliśmy się z nim, aby nam pomógł. Żeby naświetlić nieco sprawę, powiem czego w gruncie rzeczy dotyczyła zmiana. Co trzeba było po prostu poprawić. Dla mnie od zawsze największą zmorą była moja kuchnia. Była ciasna i bardzo mało funkcjonalna. Trzeba było ją po prostu powiększyć. Zmienić jej metraż przestrzenny. Początkowo rozważaliśmy kilka wariantów, aż w końcu uznaliśmy po naradzie z Maciejem, że najlepiej będzie jeżeli po prostu wyburzymy ścianę, pomiędzy kuchnią a naszym salonem. Uzyskamy dzięki temu otwartą przestrzeń i można powiedzieć, że nawet trzy pomieszczenia: jadalnię, kuchnię i salon.

Tak też zrobiliśmy. Co więcej – odmalowaliśmy ściany na biało – wcześniej były łososiowe – to zmniejszało optycznie. Biały dodał szlachetności i otwartości całej przestrzeni.