Odpowiedni fryzjer na mój ślub

Nie wiem nawet dlaczego, ale nie była dwadzieścia lat u fryzjera. Mam trzydzieści pięć lat i za trzy miesiące będę brać ślub z mężczyzną moich marzeń. Chyba czas najwyższy abym zapisała się do salonu fryzjerskiego. Tam na pewno zrobią mnie na bóstwo.

Którego fryzjera najlepiej wybrać?

fryzjer łódźNie mam doświadczenia, jeśli chodzi o salony fryzjerskie w łodzi. Nie mam pojęcia na co zwracać mam uwagę. Mam jednak dwie koleżanki, które chcą mi polecić własnego fryzjera. Kłócą się tym między sobą. Z uwagi że jak już wspomniałam nie byłam dwadzieścia lat u fryzjera, nie wiem który z nich będzie lepszy. Pierwsza koleżanka proponuje mi jej znajomą fryzjerkę. Jest to młoda dziewczyna po technikum, która dopiero co się uczy stylizacji fryzur. Moja kumpela twierdzi, że ma niezwykły talent. Możliwe, że tak, jednak czy talent i doświadczenie idą w parze? Dziewczyna ta nie pracuje w żadnym salonie, tylko ma zlecenia w domach klientek. Czy to będzie odpowiednia fryzjerka na mój ślub? Druga z koleżanek, która w przeciwieństwie do mnie co miesiąc ma nową, szałową fryzurę poleca mi fryzjer łódź, który jest profesjonalistą od wielu lat. Jej fryzjer posiada własny salon w centrum łodzi i ustawiają się do niego bardzo długie kolejki. Posiada własną stronę internetową, na której widnieją wspaniale ułożone włosy, w tym właśnie fryzury ślubne. Nie chciałabym jednak przepłacać. Koleżanka twierdzi, że załatwi mi wizytę u tego właśnie fryzjera za połowę ceny. Może więc to będzie dobra opcja?

Myślę, że tak, ponieważ nie chciałabym ryzykować i korzystać z usług młodej, niedoświadczonej kobiety, która może i ma talent, ale nie posiada odpowiednich środków i kosmetyków do włosów. Mam nadzieję tylko, że koleżanka, której fryzjera nie wybiorę, nie obrazi się na mnie. W końcu to mój wybór.