Koszulki Firmowe

Odzież firmowa dla pracowników siłowni

Pracuję jako trenerka fitness w jeden z siłowni w Warszawie. Bardzo lubię swoją pracę. Lubię aktywny tryb życia, trenowałam różne dyscypliny sportu, a fitness spodobał mi się najbardziej.

Odzież firmowa dla pracowników siłownik to dzisiaj już niemal standard

Koszulki FirmowePozwala mi utrzymywać się w formie, dobrze spala kalorie, dla mnie jest najlepszy. Praca jako trenerka podobała mi się najbardziej. Długo nie musiałam szukać sobie pracy, ponieważ zatrudniłam się w siłowni, do której sama chodziła. Zdążyłam już wszystkich poznać, włącznie z szefem. Uważałam go za miłą osobę, więc bardzo się zdziwiłam, kiedy wezwał nam na zebranie. Nigdy wcześniej mu się to nie zdarzało. Mieliśmy najgorsze przeczucia. Może chodzi o zwolnienie grupowe, obniżki pensji, albo zmianę warunków pracy? Na szczęście powód zebrania okazał się o wiele bardziej prozaiczny. Była nim odzież firmowa z nadrukiem. Szef zastanawiał się, czy nie kupić dla nas takiej. Obecnie każdy z nas przychodzi w swoich własnych ubraniach, takich jakie akurat wybierze. Szef stwierdził, że może przydałoby się nam jakieś ujednolicenie, żeby wszyscy wyglądali podobnie. Takie koszulki firmowe miały nam w tym pomóc. Dyskusja była bardzo krótka, ponieważ nikt z nas nie miał nic przeciwko takim koszulkom, o ile będą przewiewne i bawełniane. Jeśli to ma w jakiś sposób pomóc naszej siłowni to czemu nie. W końcu taka koszulka nam nie robi żadnej różnicy, a jak szefa uszczęśliwi to dobrze. Zatem nadruki firmowe pojawiły się na naszych koszulkach.

Były one małe, tylko nazwa siłowni z przodu koszulki i nic więcej. Wszystkie były niebieskie, z białym napisem, bo takie są kolory firmy. Dla nas nie było żadnej różnicy. Teraz wszyscy chodzimy w podobnych strojach. Trzeba tylko pamiętać, żeby zabierać ją z domu, a nie brać co popadnie.