Ogród oświetlony pięknymi lampionami

Lubiłam latem spędzać czas w swoim ogrodzie. Czytałam tam, rozwiązywałam krzyżówki i się opalałam. O ogród bardzo dbałam i miałam w nim zasadzone piękne kwiaty. Co roku sadziłam inne, żeby było urozmaicenie. Pielęgnacja ogrodu sprawiała mi mnóstwo przyjemności.

Ozdobienie ogrodu pięknymi lampionami 

lampiony ogrodoweW tym roku zdecydowałam, że w ogrodzie będę spędzała czas wieczorami, bo było ciepło a świeże powietrze zdecydowanie mi służyło. Chciałam, żeby w ogrodzie panował jakiś fajny klimat wieczorami i najlepsze będzie w tym wypadku jakieś klimatyczne oświetlenie. Miałam światło na tarasie, ale to było zdecydowanie za mało. W ogrodzie było ciemno i nic nie widziałam. Oświetlony był tylko taras. Wybrałam się do największego centrum ogrodniczego w mieście, żeby tam poszukać jakiegoś oświetlenia. Ledwo weszłam do środka a już zobaczyłam  lampiony ogrodowe w nowoczesnym stylu. Nie dawały one ostrego światła, ale delikatne, które w doskonały sposób oświetlało wszystko dookoła. Lampiony były kolorowe i dzięki temu w ogrodzie będzie wyglądało cudownie! Od razu kupiłam sobie dziesięć lampionów ogrodowych w różnym kolorze. Kiedy wróciłam do domu, to zaczęłam je rozwieszać w ogrodzie. Tego dnia z niecierpliwością czekałam, aż zacznie się ściemniać, ponieważ byłam ciekawa jak będzie wyglądał mój ogród oświetlony takimi lampionami. Wieczorem rozsiadłam się wygodnie w fotelu ogrodowym i podziwiałam widok. Lampiony subtelnie oświetlały cały ogród. Bardzo mi się ten efekt podobał.

Sąsiadka jak zobaczyła tak pięknie oświetlony ogród, to od razu do mnie przyszła, żeby zapytać gdzie kupiłam te lampiony. Wskazałam jej centrum ogrodnicze, w którym byłam. Pytała, czy nie mam nic przeciwko temu, żeby i ona takie same lampiony sobie kupiła. Zgodziłam się.