stylizacja fryzur

Pielęgnacja twarzy a stylista fryzur

Bardzo mało czasu poświęcamy pielęgnowaniu naszych włosów, w porównaniu z dbaniem o swoją twarz. Twarz codziennie oczyszczamy, tonizujemy i nawilżamy, stosujemy różne kremy w zależności od pory dnia i roku ( w zimie i na noc gęstsze, bardziej tłuste, bardziej nawilżające), malujemy się, a o włosach zapominamy.

Stylista fryzur uczyni Cię piękniejszą

stylizacja fryzurOgraniczamy się do ich mycia, czasem jak sobie przypomnimy do nałożymy odzywkę i to tyle. Warszawska pielęgnacja twarzy jest dla nas priorytetem, odwiedzamy często kosmetyczkę na maseczki, oczyszczania, regulację brwi, makijaż okolicznościowy, a fryzjera odwiedzamy jak grzywka wpada nam do oczu, a na rozdwojone końcówki nie działa żadna odżywka. Dlaczego tak się dzieje? Trudno powiedzieć. Przecież nasze włosy to też bardzo ważny element naszego wyglądu, perfekcyjny makijaż nie zwróci niczyjej uwagi, jeśli na głowie będziemy mieni przysłowiowe ,,siano”. Stylista fryzur brzmi dla nas egzotycznie i nie korzystamy z jego usług. To wielki błąd! Nasze włosy są przecież bardziej narażone na uszkodzenia niż nasza cera. Tylko kosmetyki kolorowe mogą mieć na nią zły wpływ, natomiast włosy to suszenie, układanie, lokówka, prostownica, farbowanie, dekoloryzacja, związywanie, upinanie, noszenie czapek, czyli wszystko to, co może je osłabić, zniszczyć, sprawić że będą bardziej suche i łamliwe, lub odwrotnie- będą się bardziej przetłuszczały, w zależności os skóry głowy. Skoro stać nas na zabiegi laserowe w salonie kosmetycznym, to dlaczego nie przyjdzie nam do głowy, żeby zadbać profesjonalnie także o nasze włosy? Takie zabiegi kosztują mniej, niż kosmetyczka, a ich efekt będzie do razu widoczny.

To nie jest depilacja laserowa, ze zaleca się serię zabiegów, a efekty widać powoli, tylko ekspertowa i silna pielęgnacja włosa, która będzie się długo utrzymywać. Dlatego nie warto czekać z zarezerwowaniem sobie wizyty u stylisty fryzur, zadbajmy także o swoje włosy już dziś.