Pierwszy kontakt przedsiębiorcy z monitoringiem

Moja firma budowlana rozwijała się z dnia na dzień. Oczywiście to oznaczało nowe inwestycje. Nie byłem osobą, która stała w miejscu i zawsze starałem się iść do przodu. W końcu postawiłem ogromną halę. Mieliśmy wiele cennych przedmiotów oraz maszyn, które nie miały wcześniej określonego miejsca.

Zamówiłem kamery do swojej nowej hali 

monitoring ahdHala była koniecznym wymogiem do dalszego funkcjonowania. Jednak szybko pojawiły się kolejne problemy. Musiałem zadbać o bezpieczeństwo swojego towaru. Doskonale wiedziałem, że źle zabezpieczone miejsce może stać się łatwym kąskiem dla złodziei. W tym celu szukałem monitoringu. To według mnie była jedna z najlepszych form jeżeli chodzi i odstraszanie potencjalnych przestępców. Podczas poszukiwań szybko dowiedziałem się, że na rynku jest wielu producentów oferujących różnego rodzaju towary. Ja uznałem, że dla mnie najlepsza opcją zostanie monitoring ahd. Miał obraz w bardzo wysokiej jakość i z łatwością można było obserwować przebieg nagranych zdarzeń. Na dodatek mój szwagier miał podobne urządzenie w swoim doku jednorodzinnym i zawsze polecał innym to wyjście. Całość kamer została dostarczona przez kuriera. Oczywiście nabyłem je z takiego źródła, które zapewniało gwarancję. Dzięki temu w razie hipotetycznej awarii miałem szansę na naprawę zamówionego towaru. Cały montaż nie był skomplikowany. Zabrał moim pracownikom dosłownie kilka godzin. Po tym czasie na monitorze miałem widok na całą halę.

To było na prawdę świetne. Dzięki temu wszystko miało być rejestrowane i udokumentowane. Oczywiście sam monitoring to nie wszystko. Uznałem, że w nocy gdy nie ma pracowników warto zadbać o jakiegoś ochroniarza. To jeszcze bardziej odstraszałoby złodziei, a rzeczy należące do firmy byłyby na pewno bezpieczne. Miałbym pewność tego, że wszystko jest na właściwym miejscu.