Podtynkowe zestawy do kabin prysznicowych

Obecnie kabiny prysznicowe występują w wielu rodzajach. Są kabiny z brodzikiem otwarte ( bez ,,sufitu”) i zamknięte, kabiny bez brodzika typu walk-in, a nawet kabino-wanny. Kabina może mieć kształt półokrągły/narożny, kwadratowy, czy prostokątny.  Jednak nie tylko same kabiny prysznicowe się zmieniły, ale także akcesoria do nich.

Nowoczesne zestawy natryskowe

zestawy natryskowe podtynkoweSłuchawka prysznicowa zwykle była kładziona na baterii prysznicowej lub zawieszana na haczyku, tak by można było uzyskać efekt deszczownicy. Teraz jednak do wyboru są o wiele bardziej atrakcyjne opcje. Dobrym rozwiązaniem są na przykład zestawy natryskowe podtynkowe. Taki zestaw jest praktycznie niewidoczny. Ze ściany wystają same kurki lub jedne kurek do ciepłej i zimnej wody, a na górze znajduje się deszczownica. Często nie ma nawet słuchawki prysznicowej, lub jeśli jest to wystaje ona niejako ze ściany. Nie widać całej zabudowy prysznicowej, przez co cała kabina prezentuje się bardziej efektownie. Nie trzeba się też tak martwić o czyszczenie wielu elementów. Deszczownica w kształcie kwadratu lub koła to doskonały wybór do każdego. Nie trzeba do chwila podnosić i odkładać słuchawki prysznicowej, można myć się bez przerw. Można zainwestować także w nieco droższe, bardziej ekskluzywne wersje, na przykład w panele do biczów wodnych. Wtedy silny strumień wody będzie nas masował, tak jak w Aquaparkach. W zamkniętych kabinach prysznicowych można mieć także opcję sauny, czy nawet radio. Dzięki temu kąpiel będzie jeszcze przyjemniejsza.

Dobry zestaw prysznicowy sprawi, że kąpiel stanie się czystą przyjemnością. Warto inwestować przede wszystkim  w zestawy podtynkowe, które dobrze wyglądają, a także w luksusowe wersje z biczami wodnymi i saunami. Zapewnią one wysoki komfort podczas kąpieli.