Pokoje do wynajęcia w Gdańsku

Wyjeżdżając na weekend nad morze, zastanawiałam się nad tym, jaki hotel powinnam wynająć. Bardzo zależało nam na wysokim komforcie – jadąc z rodziną, musiałam zadbać o to, by miejsce docelowe spełniało kilka ważnych kryteriów: łóżeczko dziecięce, przewijak oraz oddzielna sypialnia dla nas, rodziców, którym zależało na chwilach tylko dla siebie.

Weekend nad morzem – gdzie wynająć pokój? 

pokoje gościnne gdańskPoszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisując w wyszukiwarkę frazę: pokoje gościnne Gdańsk, znalazłam wiele ciekawych propozycji. Nie wszystkie jednak odpowiadały moim potrzebom. Wyjazd z rodziną nie jest łatwym zadaniem, a w większości hoteli nie znajdziemy udogodnień w postaci przewijaka czy krzesełka dla dzieci. Postawiłam więc na pokoje, które wynająć można od osób prywatnych. To tam zagwarantowano nam dostęp do komfortowych sypialni oraz w pełni wyposażonej kuchni. Pokoje zarezerwować mogłam za pośrednictwem strony internetowej. Właściciele nie oczekiwali ode mnie żadnych opłat wstępnych i wysłali mi dodatkowe zdjęcia, bym mogła upewnić się, że to odpowiednie miejsce dla mnie i dla mojej rodziny. Obok pensjonatu znajdował się darmowy parking, na którym mogliśmy zostawić swoje auto – było ono bezpieczne, bez względu na porę dnia, ponieważ parking znajdował się na ogrodzonej posesji. Przygotowano dla nas dodatkowe łóżka dla dzieci, a także przewijak i krzesełka, byśmy mogli komfortowo spędzać czas. Takie pokoje znaleźć można często blisko plaży, nie musieliśmy więc przemierzać miasta komunikacją miejską. 

Wynajęcie odpowiednich pokoi na terenie Gdańska nie jest problemem – znajduje się tam wiele prywatnych kwater, które gwarantują nam najwyższy standard za naprawdę atrakcyjną cenę. Mój rodzinny wyjazd był pełen zadowolenia i świetnych momentów, które do teraz często wspominamy.