Polecane treningi personalne

Jako trener personalny, który dopiero zaczynał zabawę w swoim fachu przede wszystkim chciałem znaleźć kilka klubów sportowych oraz siłowni, gdzie mógłbym szkolić swoich nowych kursantów i klientów, którzy zainteresowani są zmianą swojego wyglądu.

Zmiana wyglądu poprzez trening

znany trener personalny z krakowaNa pewno bardzo dobrze wiecie, że trenerzy personalni to konieczność w drodze do upragnionej sylwetki, gdyż bez tego faktycznie klienci mogą wykonywać ćwiczenia w sposób nieprawidłowy i co najważniejsze nieefektywny, więc tracą też czas na siłowni. Z racji tego, że znałem podstawy anatomii człowieka oraz budowy wszystkich mięśni wiedziałem, które ćwiczenia są najbardziej efektywne na poszczególne partie tak, aby móc powiedzieć klientowi, co najlepiej robić w danym momencie. Oczywiście na samym początku pracy z klientem przeprowadzamy dokładny wywiad odnośnie tego, co dokładnie klient oczekuje ode mnie. W większości przypadków faktycznie moi klienci nie mają żadnej wiedzy odnośnie wykonywania ćwiczeń, gdyż jeszcze nigdy nie byli na siłowni. Dlatego tym bardziej wyzwanie przede mną jest bardzo duże, że ja jako znany trener personalny z krakowa muszę faktycznie podejmować się zadania bardzo profesjonalnie. Praktycznie trzy czwarte osób, które do mnie się zgłaszają to kobiety, które chcą zrzucić zbędne parę kilogramów i zawsze mówię im, że najważniejsza jest nie tylko dieta, ale także trening, dlatego też warto te dwie rzeczy tak dobrze połączyć, aby osiągnąć jak największą efektywnością pracy nad własną sylwetką.

W moim mieście działa jeszcze kilku trenerów personalnych, którzy zyskują co raz bardziej na popularności, dlatego staram się, aby być najlepszym w swojej branży i oferować dobre warunki cenowe i jakość treningu. Jako trener personalny przede wszystkim robię to, na czym mi najbardziej zależy i to co lubię i to jest dla mnie chyba najważniejsze w tej pracy.