Polecany rower crossowy

Rowery crossowe są świetnym wyborem dla osób, które lubią uniwersalność – jest to połączenie cech roweru górskiego, szosowego z kilkoma podobieństwami do tzw. „trekkingówek”. W sklepach znaleźć można wiele modeli tego typu rowerów, produkowanych przez różne firmy, np. znaną firmę Kross. Jaki rower wybrać by być zadowolonym z jakości sprzętu, ale jednocześnie nie przepłacić?

Model Evado jest uniwersalny

kross evado 7.0Wybierając nowy rower warto postawić na dobrze znaną i sprawdzoną przez dużą ilość użytkowników firmę. Dlatego też świetnym wyborem będzie z pewnością kross evado 7.0, dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Oprócz tego rower ten dostępny jest w wersji męskiej oraz damskiej, co jest ogromnym plusem. W końcu każdy z nas lubi mieć wybór i możliwość personalizacji przedmiotów i sprzętów, które towarzyszą nam na co dzień. Sprzęt ten jest niezwykle lekki, ale jednocześnie rama jest odpowiednio sztywna. Dlatego też nadaję się on również do jazdy po utwardzonych nawierzchniach. W związku z tym hamulce zostały zaprojektowane tak by można było za ich pomocą bardzo szybko wytracić prędkość. Jednocześnie Kross ten nie będzie sprawiał problemów nawet jeżeli będzie używany na drogach polnych czy leśnych ścieżkach. Co ważne, dzięki przednim amortyzatorom jego użytkowanie będzie niezwykłe komfortowe, nawet po nierównej drodze. Wpływ na to mają również porządnie wykonane, duże 28-calowe koła.

Kupując rower dobrze jest wybrać model, który będzie sprawdzał się w wielu miejscach. Taką „wielozadaniowość” gwarantuje właśnie model Evado 7.0, który z pewnością spełni oczekiwania każdego. Jest on dostępny w dobrej cenie, a jednocześnie został wykonany z materiałów najwyższej jakości przez co jest sprzętem, który służy dobrze przez długie lata.