wideofilmowanie

Pomoc przy wyborze kamerzysty

Ostatnio zostałam zaproszona na wesele mojej koleżanki ze studiów. Wesele odbywało się w Toruniu, który jest od miasta, w którym mieszkam oddalony o około czterysta kilometrów. Jednakże, z racji tego, że owa koleżanka była moją najbliższą koleżanką w czasie studiów.

Profesjonalny kamerzysta ślubny

wideofilmowaniePo prostu nie mogłam odmówić jej przybycia na ten prawdopodobnie najważniejszy dzień jej życia. Zresztą pomagałam jej przy tym weselu, co prawda nie bardzo, ale zawsze coś. Wybierałyśmy razem firmę, która będzie robiła na jej weselu wideofilmowanie. Miałyśmy zdecydowanie nie mały problem, ponieważ wszyscy kamerzyści, których prace oglądałyśmy zrobiły na nas na prawdę ogromne wrażenie. Jednakże udało nam się po długim czasie wybrać kamerzystę, który filmowanie wesel naszym zdaniem robi najlepiej. Ten cały kamerzysta Toruń na dodatek był bardzo przystojny, więc prawdę mówiąc było na kim ” oko zawiesić „. Ślub, jak i wesele było po prostu wspaniałe. Bardzo się wzruszyłam, bo widziałam ze ta moja koleżanka jest na prawdę szczęśliwa z mężczyzną, którego wybrała sobie na męża. Bawiłam się na weselu bardzo, ale to bardzo dobrze. Muzyka była świetna, sala w którym odbywało się wesele zachwycała wszystkich i była po prostu przepięknie przystrojona. Do tego na weselu był wodzirej, więc było dużo śmiechu i nietuzinkowej zabawy.

 

Ogólnie rzecz biorąc to było wesele, jak z bajki. Na poprawinach również bawiłam się bardzo, ale to bardzo dobrze. Koleżanka, co prawda jeszcze nie dostała materiałów filmowanych na weselu, ale już niebawem zapewne je dostanie.

Po więcej warto przejść na stronę http://www.ptrweddings.pl