Poszukiwania kopert c5

 

Zajmuje się robieniem indywidualnych breloczków do kluczy. Graweruje na nich imiona, daty lub inne dane, które klienci chcą na nich zawrzeć. Ostatnio powiększyłem swój biznes i zacząłem oferować ludziom sprzedaż wysyłkową. Chętnych było całkiem sporo, dlatego musiałem kupić odpowiednią ilość kopert, w których będę wysyłać ludziom moje breloczki.

Wymiary kopert c5

koperty c5Szybko przekonałem się, że standardowa koperta jest za duża na takie breloczki. Produkt w niej po prostu przesuwa się w te i z powrotem, co nie jest zbyt bezpieczne w transporcie. Zacząłem poszukiwać koperty o mniejszych wymiarach. Sprawdziłem jakie są dostępne na rynku wymiary kopert i uznałem, że najlepsze będą dla mnie koperty c5. Są to koperty o wymiarach 162 na 229 milimetrów, czyli są dostosowane do kartek formatu a5. Taka koperta c5 bez problemu zmieści mój breloczek i nie będzie za duża. Musiałem tylko kupić odpowiednią ilość takich kopert. Udałem się w tym celu na pocztę i poprosiłem o zestaw kopert c5. Zakupiłem od razu zestaw stu kopert c5. W zestawie kosztowały taniej niż gdybym kupował je pojedynczo. Wybrane przeze mnie koperty c5 posiadały warstwę samoprzylepną przy zamknięciu, dzięki czemu były szczelne, a ja miałem pewność, że nie otworzą się w trakcie transportu do klienta. Nie bez znaczenia był również fakt, że zakupione przeze mnie koperty c5 wykonane były z grubego papieru.

Dzięki temu breloczek nie był w stanie przedziurawić koperty a ja nie musiałem stosować dodatkowych zabezpieczeń przy wysyłaniu. Byłem bardzo zadowolony z tych kopert c5. Takie małe koperty były niezwykle praktyczne także do wysyłania małych pocztówek. Nie zajmowały dużo miejsca, więc były małym gabarytem, a przede wszystkim były lekkie i nie obciążały w ten sposób przesyłki.