Poszukiwania odpowiedniego śpiworka do wózka

Od kilku dni robiło się coraz chłodniej. Wiedziałam, że jesień jest „tuż, tuż” i muszę powoli myśleć o cieplejszych ubrankach dla mojej kilkumiesięcznej córeczki. Codziennie wkładałam ją do wózka i chodziłyśmy na spacery. Zastanawiałam się, jak zapewnić jej ciepło w wózku podczas wietrznych dni. Nie chciałam bowiem rezygnować z naszych codziennych spacerów.

Kupno solidnego śpiworka dla dziecka

śpiworek do wózka dla dzieckaW końcu znalazłam bardzo dobre rozwiązanie. W pobliskim sklepie z odzieżą dziecięcą znalazłam bardzo ładny śpiworek do wózka dla dziecka. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest to uniwersalny śpiworek, który pasuje do wszystkich modeli wózków spacerowych oraz gondolowych. Można z łatwością ubrać w niego dziecko, ponieważ jest on rozpinany na całej długości. Posiada nawet specjalny kaptur, który można naciągnąć dziecku na głowę. Świetnie sprawuje się zarówno jesienią, jak i zimą, ponieważ w środku jest ocieplany. Jednocześnie bawełniany materiał zapewnia pełną cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko nie poci się w nim nadmiernie. Śpiworek ma uniwersalny rozmiar, jednak można mieć pewność, że nie krępuje on w żadnym miejscu ruchów dziecka, dzięki czemu maluchowi z pewnością będzie w nim wygodnie. Zdecydowałam się zakupić polecany przez sprzedawczynię śpiworek. Jego niska cena bardzo mnie do tego zachęciła. Wypróbowałam go już przy następnym spacerku.

Muszę przyznać, że byłam z niego bardzo zadowolona. Faktycznie bez problemów udało mi się ubrać dziecko w tego rodzaju śpiworek. Był on bardzo ciepły i świetnie się sprawował. Bez problemu można go było także uprać w pralce i suszyć mechanicznie. Nie wymagał także prasowania, co było dla mnie dużym ułatwieniem. Korzystam z niego już od kilku tygodni i póki co nie dostrzegłam żadnych wad takiego rozwiązania. To wygodniejsze niż przykrywanie dziecka kocem.