przeprowadzki polska anglia polska

W poszukiwaniu lepszego życia – przeprowadzki za granicę

Julka miała bardzo specyficzną osobowość. Z jednej strony była pesymistka, którą ciężko było czymkolwiek zadowolić, za nic nie chciała zaakceptować swojego marnego życia. Z drugiej strony w jej upartym poszukiwaniu czegoś lepszego było coś niezwykle budującego.

Przeprowadzki do Anglii to teraz nie problem

przeprowadzki polska anglia polskaZ takim podejściem trudno jej było gdziekolwiek na dłużej zagrzać miejsca. Jeszcze jako nastolatka wyprowadziła się do szkoły z internatem. Na studiach pobiła swoisty rekord zmieniając uczelnie czterokrotnie. Zaraz po obronie wyjechała do Berlina, żeby po zaledwie czterech miesiącach burzliwego związku znowu powrócić do rodzinnej miejscowości. Po kilku tygodniach była już gotowa do kolejnej przeprowadzki polska anglia polska. Tym razem jednak nie miała żadnych planów. Frustrowało ją to coraz mocniej aż natrafiła w gazecie na ogłoszenie: „Busy Anglia-Polska dla każdego! Organizujemy przewóz osób oraz nadajemy paczki do Anglii. Z nami przewóz zwierząt jest całkowicie bezpieczny a przeprowadzki do Anglii bezstresowe. Nasz transport paczek jest najszybszy w kraju”. Julka podchwyciła pomysł. Miała w Wielkiej Brytanii sporo znajomych, z pewnością istniał sposób, żeby się gdzieś wkręcić. Początkowo zamieszkała w Londynie, po kilku miesiącach przeprowadziła się do kolegi do Birmingham. Rok później oboje wyjechali do Irlandii, z której jednak szybko wrócili. Zupełnie przypadkowo odkryła malownicze miasteczko Clovelly.

Trafiła tam podczas jednej z wycieczek ze znajomymi i kompletnie się zakochała w tej nadmorskiej mieścinie. Z dnia na dzień przeprowadziła się tam wynajmując mieszkanko w jednych z zabytkowych domków. Od tego czasu minęły już cztery lata i mieszka tam nadal, nawet nie myśląc o kolnej przeprowadzce.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przewozy-anglia.com