Potrzebny kurs języka angielskiego w Gliwicach

W przyszłym roku będę podchodził do matury. Jako że u mnie z nauką to tak średnio, to chciałbym znaleźć kogoś, kto pomoże mi się do egzaminów maturalnych jak najlepiej przygotować. O ile z matematyki i polskiego, jakoś chyba sobie poradzę, to z językami nigdy nie było mi po drodze.

Gliwickie kursy języka angielskiego

kurs angielskiego gliwiceTeoretycznie języka angielskiego uczę się od początku mojej edukacji w szkole. Czyli już ponad dziesięć lat, a praktycznie moja wiedza jest zerowa. Dlatego potrzebuję konkretnego przygotowania. Tak naprawdę zaczynam od poziomu podstawowego. Z polecenia znajomych stwierdziłem, że spróbuję zapisać się na kurs angielskiego Gliwice to miejscowość, w której mieszkam, więc nie chciałem nigdzie dojeżdżać. Przyznam, że na pierwsze zajęcia szedłem bardzo zestresowany. Wynikało to z faktu, że w tych czasach rzadko się trafia osiemnastolatek, który ledwo co potrafi się przedstawić. Pierwsze zajęcia to było sprawdzenie wiedzy i przydzielenie do odpowiedniej grupy. Bałem się, że nie znajdzie się żadna osoba z moim poziomem i że mnie z kursu skreślą. Test był dwuczęściowy, część pisemna i ze słuchu. Ku mojemu zdziwieniu udało mi się zdobyć trochę punktów i zostałem przydzielony do grupy A2. Prowadzącym był Brytyjczyk, który od kilku lat mieszka w Polsce. Bardzo mi taki nauczyciel odpowiadał, bo jakoś fakt, że nauczyciel słabo mówi po polsku pocieszał.

Po zajęciach stwierdziłem, że angielski nie jest taki straszny, jak mi się zdawał. Do matury zostało kilka miesięcy, ale ja czuję, że nigdy nie zdobyłem takiej wiedzy, jak w trakcie kursu. Polecam tę szkołę każdemu, zarówno osobie takiej jak ja, czyli bez żadnej wiedzy, jak i dla osób, które radzą sobie świetnie, ale potrzebują więcej zajęć praktycznego obcowania z językiem.