Trener personalny

Praca trenera personalnego w Warszawie

Każdemu wydaje się, że branża w której pracuje jest bardzo wąska i ciężko jest się w niej wybić. Nie jest to dziwne, ponieważ w dzisiejszych czasach praktycznie w każdej dziedzinie jest tysiące specjalistów. Ciężko jest więc znaleźć swoje miejsce na rynku pracy i ustabilizować na nim swoją pozycje.

Jak wygląda praca trenera personalnego?

Trener personalnyPotrzeba do tego niesamowitej determinacji i dobrych umiejętności marketingowych. Od wielu lat pracuje jako trener personalny w Warszawie. Na co dzień jestem zatrudniany przez szanowana siłownie i tam w ramach etatu pomagam ludziom. Jednak poza tym mam jeszcze własną działalność gospodarczą, przez którą świadczę usługi dla prywatnych klientów. Na tym bowiem da się zrobić o wiele większe pieniądze. W klubie nie płacą mi wcale mało, jednak mam świadomość, że nie będę wiecznie pracował w tym zawodzie. Ciało ludzkie w pewnym momencie przestaje tak sprawnie funkcjonować i zawsze może zdarzyć się kontuzja. Znaczy to, że w każdym momencie mogę stracić prace i zostać bez stałego źródła utrzymania. Póki mogę pragnę więc zarobić jak najwięcej aby nie martwić się o pieniądze. Jako trener osobisty warszawa głównie rozpisuje ludziom indywidualne plany treningowe, specjalnie dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Dzięki temu mogą oni samodzielnie ćwiczyć i dążyć do postawionych przez siebie celów. Oczywiście najpierw wykupują u mnie trening indywidualny abym mógł im pokazać jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenia. Inaczej mogą sobie bowiem wyrządzić krzywdę i nabawić się jakieś kontuzji. Regularne treningi personalne są bowiem bardzo drogie i mało kogo na nie stać.

Za godzinę asysty przy wykonywaniu ćwiczeń liczę sobie dwieście złotych. Mam jednak kilku takich klientów, których nie przeraża taka kwota i są w stanie zapłacić tyle za moją pomoc. Dzięki temu zarabiam o wiele więcej.