zdjęcia ślubne

Pracuję jako fotograf ślubny w Bydgoszczy

Praca jako fotograf powinna być bardzo ciekawa i zmienna. Niestety, nie zawsze taka jest. Kiedy zaczynałam swoją przygodę w fotografią w Bydgoszczy to też sądziłam, że będzie to wyglądało nieco inaczej. Jednak wyszło jak wyszło.

Fotograf w Bydgoszczy ma gdzie robić zdjęcia ślubne

zdjęcia ślubne Z początku rozumiałam, że państwo młodzi chcą mieć koniecznie zdjęcia na Wyspie Młyńskiej czy w Myślęcinku W końcu to bardzo ładne tereny zielone, jeśli wiemy kiedy przyjść to nie będzie tam aż tylu osób i zdjęcia ślubne Bydgoszcz będą łatwe do zrealizowania. Jednak z czasem ta jednostajność zaczęła mnie męczyć. Ile razy można chodzić w to samo miejsce na sesję ślubną? Nie podobało mi się to. Czasem starałam się doradzać coś młodej parze. Może jakieś mniej typowe miejsce, jakiś urokliwy zamek w okolicy, czy choćby inny park. W końcu to ja pracuję jako fotograf na ślub więc powinnam się na tym znać, a oni powinni mi zaufać. Jednak chyba nie byłam dość przekonująca czy stanowcza, bo jednak wszyscy się upierali na te dwa miejsca. Miałam już tego dosyć, moja fotografia ślubna stała się przewidywalna i nieatrakcyjna. Miałam tego dosyć. Cieszyłam się, kiedy udało mi się załatwić, ze taka para młoda jednak chciała jechać w inne miejsce. Napisałam nawet, że nie robię zdjęć w tych dwóch miejscach, żeby wszyscy dali mi święty spokój. Fotograf wesele może przecież ustalać własne warunki i nie musi się zgadzać na wszystko co zaproponuje mu młoda para. Od razu poczułam się dzięki temu lepiej. Moja praca jako fotograf ślubny znowu zaczęła mnie cieszyć.

Robiłam zdjęcia lepsze jak nigdy dotąd. Każda para młoda również była zadowolona z takiego rozwiązania. Fotograf ślub nie ma łatwego życia, jednak daję sobie rade. Teraz na pewno wszystko będzie inaczej, czyli lepiej.

Więcej o pracy na http://tematslub.pl