salon piękności

Pracuję w salonie kosmetycznym

Dbanie o wygląd było dla mnie podstawą w dotychczasowym życiu. Gdy przyszedł czas na wybranie odpowiedniego zawodu dla siebie stwierdziłam, że zostanę kosmetyczką. Pracę w swoim salonie załatwiła mi moja dawna znajoma.

Praca w salonie kosmetycznym to praca, którą zawsze chciałam wykonywać

salon pięknościPoznałyśmy się już we Wrocławiu. Jako dzieci często bawiłyśmy się na wspólnym podwórku. Teraz zaoferowała mi stały etat. To mi odpowiadało. Na początku było bardzo ciężko. Wykonywałam makijaż permanentny oraz różny manicure. Po miesiącu pracy awansowałam. Wkrótce w naszym salonie pojawiła się nowa usługa. Przed naszymi drzwiami zawisł pokaźny napis skuteczna depilacja laserowa Wrocław. To było oczywiście formą reklamy. Do nas przyjechały nowe maszyny. Byłam pod wrażeniem. Dawno nie widziałam tak nowocześnie urządzonego miejsca. Moja praca z dnia na dzień stawała się większą przyjemnością. Również zainwestowaliśmy w ulotki oraz porządną stronę internetową. Dzwoniło do mnie wiele kobiet, które były zdecydowane na ten zabieg. Depilacja laserowa stała się naszą domeną. Nie które panie dzwoniły do nas nawet z miesięcznym uprzedzeniem. To było nie zwykłe. Nigdy nie spodziewałam się, że będziemy mieli aż tak duży ruch. Również moja pensja znacząco na tym zyskała. Bardzo często musiałam brać obowiązkowe nadgodziny. Czasami klientki przychodziły do nas późnym wieczorem. Nigdy nie rozumiałam takiego zachowania. Ja wolałabym być o tej porze w domu. Depilacja laserowa we Wrocławiu była bardzo popularna. Jednak to nasz salon urody stworzył najlepszą ofertę. Muszę przyznać, że to było bardzo kreatywne rozwiązanie.

Moja szefowa zatrudniła jeszcze jedną osobę ze Wrocławia. To mnie ucieszyło. Czekało mnie trochę mniej pracy. Nowa miała przejąć część moich obowiązków. Oczywiście wszystkiego musiałam ją nauczyć.