Pranie tapicerki

Pranie tapicerki czyli odświeżenie auta

Na mojej ulicy otworzono specjalistyczny zakład samochodowy. Ucieszyłam się z tego, bo nigdy nie mam gdzie odstawić mojego auta, aby je odświeżyć. Teraz będę miała dwa kroki do tego zakładu. Tak sobie myślałam, licząc na to, że usługi oferowane tam będą na naprawdę wysokim poziomie.

Pranie tapicerki dla odświeżenia

Pranie tapicerki

Chciałam mojemu samochodowi dać naprawdę wspaniałe car spa. Niestety nie zawsze jest to możliwe, jeśli ktoś nie przykłada się do swoich zadań, które wykonuje na co dzień w pracy. Ja jednak miałam nadzieję, że w tym nowym zakładzie wszyscy będą się starali. Nie pomyliłam się za bardzo, bo jednak renowacja lakieru, jaką chciałam mieć wykonaną, przebiegła znakomicie. Byłam pod dużym wrażeniem, bo dawniej miałam przypuszczenie, że niektóre zakłady to mylą polerowanie lakieru z jego renowacją. Myślą, że wystarczy użyć środka do polerowania i będę już zadowolona. Niektórzy po prostu jak zobaczą dziewczynę z samochodem, myślą chyba, że mogą oszukiwać. Ja jednak mimo posiadania włosów w kolorze blond, mam dużą wiedzę na temat motoryzacji, mechaniki i innych kwestii dotyczących samochodów. Śmieszy mnie więc, kiedy ktoś podejrzewa, że jedyne o czym ja mogę wiedzieć stanowi pranie tapicerki samochodowej. Pozory mogą czasami naprawdę mylić. Drobna blondynka jak najbardziej może się znać na samochodach.

Przyznam, że nie do końca wiem, jakie środki do odświeżania auta są stosowane w zakładach w Łodzi, w których bywałam. Wiem jednak jakie są najlepsze. Ten nowy zakład na mojej ulicy używa ich częściowo. Efekty są zadowalające.