Pranie tapicerki przed sprzedażą samochodu

Przygotowując samochód do sprzedaży pomyśleć o dokładnym wypraniu samochodowej tapicerki. Wszystko zależy od tego, w jakim ona jest stanie. Jeśli jest mocno pobrudzona to o wiele lepiej jest zadbać o tą kwestię przed sprzedażą samochodu. Zwiększy się tym samym szanse na znalezienie kupca. Ładnie wysprzątany samochód to również większe możliwości w negocjacji ceny sprzedaży.

Tapicerkę wypiorą na myjni samochodowej

pranie tapicerki samochodowej - krakówWiększość myjni samochodowych oferuje sprzątanie samochodu w środku. Pranie tapicerki to standardowa oferta każdej myjni samochodowej. Taką usługę oferują również salony wyspecjalizowane w kosmetyce samochodowej. Wybierając firmę, której zlecimy pranie tapicerki warto dowiedzieć się jaką maszyną wykonuje się to usługę oraz jakich kosmetyków się używa. Jeśli chodzi o pranie tapicerki samochodowej – Kraków ma pod tym względem do zaoferowania najwięcej. Działa tam wiele firm wyspecjalizowanych w car detailingu. Jest również wiele myjni samochodowych, które naprawdę solidnie piorą materiałowe wnętrza samochodu. Koszty takiej usługi wahają się w granicach od dwustu do czterystu złotych w zależności od modelu samochodu. Wiadomo, że im większy samochód tym droższa usługa. W limuzynie będzie więcej do wybrania aniżeli w samochodzie z nadwoziem typu hathback. Przed sprzedażą samochodu dobrze jest zadbać dokładnie o jego wnętrze. Będzie to tylko i wyłącznie atutem świadczącym o tym, że samochód jest zadbany.

Salony kosmetyki samochodowej czy myjnie samochodowe mają wiele do zaoferowania w zakresie pielęgnacji wnętrza samochodu. Myśląc o sprzedaży samochodu warto wydać te kilkaset złotych na jego przygotowanie. Wyprana tapicerka będzie wyglądać jak nowa a to na pewno podniesie cenę sprzedawanego auta. A już na pewno zbije argumenty do jej negocjacji.