prezenty dla niego

Prezenty dla niego – czym się sugerować?

Wiele z was, kobiet nie ma kompletnie bladego pojęcia, co można byłoby wręczyć swojemu chłopakowi jako prezent. Zero sensownych pomysłów. Wiadomo, co my, mężczyźni lubimy najbardziej. Jednak uwielbiamy również prędkość.

Prezenty dla niego – najlepsze stereotypy

prezenty dla niegoAdrenalina, która jest z nią związana jest po prostu wpisana w nasz kod genetyczny. Każdy mężczyzna ma w sobie pociąg do adrenaliny. Jest to pozostałość po dawnych czasach, kiedy to mężczyzna musiał polować, zabijać i walczyć wręcz. Adrenalina, pozwalała mu wtedy podejmować szybciej decyzje oraz więcej przetrwać. Przynajmniej dłużej. Co się z tym wiąże? Wybierz dla niego taki prezent, żeby mógł zaspokoić swój głód adrenaliny. Jaki na przykład prezent dla niego byłby interesujący? Jeżeli miałbym mówić za siebie, to najlepsze prezenty dla niego to taki w którym jednocześnie mógłby powiązać coś, co go pasjonuje, więc dla mnie najlepszym wyjście byłaby jazda na torze samochodem sportowym. Uwielbiam motoryzację, więc uwielbiam też te samochody, które są dla mnie na co dzień niedostępne. Jakie to samochody? A choćby Lamborghini Gallardo oraz Audi R8 V8. Wiadomo, że nie są to wszystkie, ponieważ czy to nissanem GTR czy to nawet już odrobinę starszym ferrari f430 bym nie pogardził. Dla mnie co by to nie było, ale miałoby dużo mocy, typowo sportowy wygląd i silnik, gdzie gdy wskazówka dochodzi do czerwonego pola również wszyscy dookoła robią się czerwoni z przyjemności, jaka dochodzi gdy słucha się tych silników.

Co ciekawe nad takim a nie innym brzmieniem pracuję również specjalni fachowcy. Dlatego zapamiętaj to, gdy będziesz następnym razem się zastanawiała, co wręczyć swojemu chłopakowi w jakieś tam jego święto.