Princess Filler Hialuronowy wypełniacz zmarszczek

 

Od kilku lat zaczęłam zauważać u siebie pogłębiające się zmarszczki. Parę lat temu obchodziłam swoje czterdzieste urodziny dla każdej kobiety jest to przełomowy wiek. Pojawiające się zmarszczki i bruzdy zaczęły mi coraz bardziej przeszkadzać i miały wpływ na moje samopoczucie.

Bezpieczny hialuronowy wypełniacz zmarszczek

wypełniacz princess fillerJestem kobietą aktywną zawodowo. Mój wizerunek jest ważny gdyż na co dzień spotykam się z wieloma kontrahentami. Sukces kojarzy się z zadbanymi i zdrowymi ludźmi. Wiedziałam że aby prezentować się cały czas młodo i zdrowo muszę zacząć szukać zabiegów, które poprawią kondycję mojej skóry. Nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych, które obciążają cały organizm. Narkoza i długa bolesna rekonwalescencja były zdecydowanie nie dla mnie. Zdecydowanie wolałam rozejrzeć się za mniej inwazyjnymi aczkolwiek cały czas skutecznymi metodami. Będąc na wizycie w gabinecie kosmetycznym usłyszałam o hialuronowym wypełnieniu zmarszczek. Bezpieczna i mało inwazyjna metoda pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Chcąc dowiedzieć się więcej na ten temat natrafiłam na wypełniacz princess filler. Produkt, który pozwala cieszyć się naturalnym odmłodzonym wyglądem bez ingerencji chirurga plastycznego. Wypełniacz jest sterylny ulega biodegradacji, może być wykorzystany zarówno do zabiegów na całej twarzy jak i jedynie określonych obszarów. Doskonale wypełnia bruzdy i zmarszczki, z powodzeniem może być stosowany do powiększenia ust, modelowania konturów twarzy. Sprawdza się również przy usuwaniu blizn. Efekty utrzymują się od sześciu do nawet dwunastu miesięcy, a rekonwalescencja po zabiegu trwa zaledwie kilka dni. Zabieg przypomina modelowanie twarzy botoksem jednak wcale nim nie jest. Podczas zabiegu można odczuwać lekki dyskomfort związanym z nieukuwaniem skóry.

Po konsultacji ze lekarzem zajmującym się medycyną estetyczną zdecydowałam się na zabieg z użyciem wypełniacza princess. Efekty były natychmiastowe, moje zmarszczki zniknęły, a twarz na nowo nabrała młodzieńczego wyglądu. Byłam zachwycona swoją metamorfozą Sam zabieg był bezpieczny i nie był bardzo bolesny, a rekonwalescencja trwała dosłownie kilka dni.

Dodatkowe informacje o wypełniaczu princess filler znaleźć można na: https://dermafillers.pl/