Produkuję meble biurowe

 

Wyposażenie wnętrz zawsze mnie interesowało. Lubiłam bawić się w aranżowanie pomieszczeń, kupować nowe dodatki do wnętrz, a z czasem doradzałam też znajomym i rodzinie przy projektowaniu wnętrz domów i mieszkań. Dlatego też chciałam jakoś przekuć moją pasję na zawód

Produkcja mebli biurowych to moja pasja

producent mebli biurowychPostanowiłam zatem że produkcja mebli biurowych to coś dla mnie. Zabrałam się do tego metodycznie, to znaczy od przygotowania biznesplanu. Opracowałam sobie szczegółowy plan działania, żebym wiedziałam czym po kolei się zajmować. Zaczęłam do tego czy konkretnie chcę się zajmować i jaką mieć specjalizację. Postawiłam na meble biurowe. W końcu każde biuro i każda firma musi takie mieć. Chciałam robić przede wszystkim meble biurowe na wymiar na specjalne zamówienie klienta, ale mogłam też mieć jakieś stałe kolekcje. Dzięki temu moi klienci widzieliby wysoką jakość moich produktów i mogliby zobaczyć jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Takie gotowe meble mogłabym też wypożyczać czy wynajmować na dłuższy czas, na przykład na weekendową konferencję czy spotkania biznesowe. Byłby to dla mnie dodatkowy zarobek. Wiadomo, ze przez taki czas meble się nie zniszczą i będzie je można dalej wypożyczać. Pomyślałam, że najlepiej będzie łączyć drewno z tkaninami, dzięki czemu moje krzesła i fotele biurowe będą wygodniejsze niż całe drewniane. Drewno może też mieć wiele odcieni, więc daje duże możliwości projektowania. Wzięłam kredyt na otworzenie zakładu produkcyjnego, zadbałam o dobre maszyny, fachowców od projektowania i produkowania mebli i  w końcu także o reklamę.

Teraz mogę powiedzieć, że to było dobre rozwiązanie. Na rynku mebli biurowych jest mniejsza konkurencja, niż na meblach do domu. Do tego też można nie tylko produkować, ale też wynajmować takie meble, co jest korzystną opcją z punktu widzenia biznesowego. 

 Sprawdź ofertę http://www.krusel-office.pl