Proste testy na typy figury

Każda z nas, kobiet, jest inna. Ma inny typ urody, inny kolor włosów i inną budowę ciała. Niektóre z nas chciałyby wyglądać idealnie lub jak koleżanka ale nie powinniśmy podążać bezsensownie za modą. To, jak wyglądamy wyraża nas samych, jest niepowtarzalne i oryginalne, dlatego nie powinniśmy zmieniać się za wszelką cenę.

Pomoc w teście na typ figury

test na typ figuryOczywiście, że mamy o siebie dbać. Jeśli widzimy, że przybyło nam kilogramów, zaczynamy się z tym źle czuć i warto z tym walczyć. Warto też prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Jednak na pewne kwestie nie mamy wpływu, jak na przykład to, czy mamy szerokie ramiona, czy mamy drobną budowę ciała czy też mamy szersze biodra mimo stosowania diet i zdrowego trybu życia. To jest właśnie nasza unikatowość i jest to bardzo fajne, że każda z nas się różni i jest wyjątkowa. Kluczowe jest to, jak do swojego trybu sylwetki się ubieramy. Właśnie ubiór ma wpływ na to, jak wyglądamy, czy nasze wady są ukryte a podkreślone to, co chcemy a by było widoczne. Aby dobrze trafiać w ubrania do danego typu sylwetki, warto rozwiązać wcześniej test na typ figury. W teście musimy odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących budowy naszego ciała. Za pomocą testu możemy oszacować, czy mamy typ gruszki, z szerokimi biodrami, wąskimi ramionami, czy typ jabłka- o okrągłej budowie sylwetki czy może jeszcze jakiś inny rodzaj budowy ciała mający znaczenie.

Dla każdego typu określone są zasady, co powinno się ubierać a czego unikać. Nie możemy robić prostych błędów, które sprawią, że zamiast wyglądać dobrze i stylowo sprawimy, że nasza sylwetka stanie się mniejsza, krąglejsza lub powiększymy w sobie tą partię ciała, którą za wszelką cenę chcieliśmy ukryć czy też sprawić, aby wizualnie była dużo mniejsza.