Przebranie na Halloween

W tym roku byłam na swojej pierwszej imprezie Halloweenowej w życiu. W każdym razie takiej, na której trzeba było się za coś przebrać. Na początku nie miałam zielonego pojęcia za co się przebiorę i gdzie w ogóle kupię kostium. Wiedziałam, że samej nie uda mi się niczego uszyć, bo nie mam do tego zdolności.

Przebranie kupiłam w sklepie on-line

przebrania dla dorosłych - sklepZarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych on-line znalazłam bardzo urocze i dobrze wykonane przebrania dla dzieci, ale takich, które ja mogłabym zamówić nie było zbyt wiele. Szczególnie jeżeli chodzi o sklepy w moim mieście. Mam wrażenie, że wiele strojów karnawałowych dla dorosłych jest trochę zbyt wulgarnych i wykonane są z materiałów średniej jakości. Szukałam sklepu, w którym kupię przebranie, w którym będę dobrze wyglądać i w którym będę czuła się komfortowo. W końcu udało mi się znaleźć gdzieś świetne przebrania dla dorosłych – sklep internetowy, który sprzedawał stroje o bardzo wysokiej jakości. Nie były one tanie w większości przypadków, ale szybko znalazłam coś dla siebie. Postawiłam na bardzo Halloweenowy look, bo kupiłam kostium kosmitki. Wpadł mi on w oko bo pięknie wyglądał i był całkiem tani. Jest on dość prosty ale bardzo błyszczący i nowoczesny. Zdecydowanie widać było na pierwszy rzut oka co to za przebranie i kim jestem, a o to mi chodziło. Strój uzupełniłam świetnym, kosmicznym makijażem.

Na imprezie Halloweenowej bawiłam się świetnie. Podobał mi się mój strój i to jak ogólnie wyglądałam. Ogólnie, mój strój kosmitki prezentował się bardzo dobrze, a bardzo błyszczący i nowoczesny makijaż jeszcze bardziej go podkreślał. Samo przebranie było bardzo wygodne i czułam się w nim komfortowo. Mimo tego, że było ono dość obcisłe. Na imprezie wiele osób mówiło mi, że wyglądam super, a takie rzeczy zawsze jest miło słyszeć.