Prześcieradła Jersey

Prześcieradła jersey a przebranie na Halloween

Czasem dokonujemy zakupów, których później żałujemy. Bierzemy z półek sklepowych kolejne miseczki na owoce, mimo iż mamy już dwie w domu, kupujemy kolejną parę butów, które pasują nam tylko do jednej sukienki, czy bierzemy na spróbowanie nowe danie gotowe, które nie nadaje się do jedzenia.

Prześcieradła Jersey nie są aż tak trwałe

Prześcieradła JerseyCzasem jednak można nietrafiony zakup wykorzystać w inny sposób. Moje prześcieradła jersey się podarły szybciej niż myślałam. Miały niby być bardzo trwałe, ale jak widać reklama nie zawsze mówi prawdę. Kolor faktycznie nie zszedł, ale zrobiła się za to spora dziura, nawet nie wiem kiedy. Dobrze przynajmniej, że nie wydałam na nie nie wiadomo ile, bo byłoby mi szkoda je przerobić na przebranie na Halloween. Tak to bym je zacerowała, a tak skoro już była jedna duża dziura to wystarczy zrobić drugie na drugie oko i przebranie ducha jest idealne. Prześcieradło jest na tyle duże, ze z łatwością mnie zakryje. Prześcieradła frotte by się do tego nie nadawały, bo kto to widziałam ducha w szorstkim wdzianku? Jersey jest gładki, a moje prześcieradło białe, więc dla ducha najlepsze. A że nie musiałam się przy jego tworzeniu przemęczać ani wydawać pieniędzy an gotowy kostium w sklepie to tym lepiej. Nie jest to może najbardziej oryginalne przebranie, ale na imprezę ze znajomymi wystarczy. Mam nadzieję, że producent dzianin raczej nie miałby nic przeciwko, ze jego wyroby są wykorzystywane w niecny sposób, do szerzenia świąt amerykańskich, tudzież pogańskich, w zależności od osoby interpretującej.

Przebranie ducha wyglądało bardzo dobrze, z impreza była świetna, więc poświęcenie prześcieradła z jerseyu nie było bezcelowe.