puzzle

Puzzle dzisiejsza sztuka

Stare, zapomniane, leżą w koncie, a może nie koniecznie? Puzzle, w czasach komputerów, internetu, gier których mamy od wyboru do koloru, teoretycznie nie mają prawa bytu, jak się jednak okazuje cieszą się co raz większym zainteresowaniem. 

Puzzle dzisiaj pełnią rolą nowoczesnej sztuki

puzzleW sklep z grami planszowymi ciężko jest dostać puzzle, nie są postrzegane jako gry. Kiedyś jako rozrywkę uważano gry karciane, szachy i gry planszowe, dziś fani puzzli spotykają się w określonym miejscu i układają razem często i miliony elementów. W Warszawie jest jeden z największych sklepów na cały kraj jeżeli chodzi o sprzedaż puzzli. Masz swój pomysł na puzzle ma być to zdjęcie, scena z filmu, gry, co tylko chcesz wielkość, kształt, ilość elementów też wybierasz. Prowadzą sprzedaż internetową, w terminie do 15 dni roboczych wysyłają indywidualne zamówienia. Są też osoby prywatne które zarabiają na układaniu puzzli. Można się dziwić po co płacić za układaniem puzzli, ale wyobraźmy sobie że chcemy mieć obraz z puzzli, a nie jesteś w stanie ułożyć, dzięki takim osobą puzzle nie pójdą w kont. Obrazy z puzzli co raz częściej zdobią ściany, czasem nawet podłogi, stoły i inne elementy wystarczy dobrze zabezpieczyć. Rekordowa ilość elementów 32 tys. zostało ułożonych w obraz damy z łasiczką.

Tyle małych elementów nie ciężko zgubić chociażby jeden i całe puzzle do wyrzucenia, a jednak jest wyjście są firmy które się specjalizują w dorabianiu brakujących elementów. Sztukę pod tym pojęciem dużo się skrywa, dla każdego będzie czymś innym, lecz z cała pewnością można dodać do tego pojęcia dzieła wykonane z puzzli.

Źródło:

https://www.moriongames.pl/