serwis komputerów w Krakowie

Reklamowałem serwis komputerów z Krakowa

Swoją pracę w agencji reklamowej rozpocząłem wiele lat temu. Tam miałem wielkie szanse na rozwój. To bardzo dużo mi ułatwiło. Z czasem zacząłem wdrażać się w tą branżę i zyskiwałem całkiem nowe możliwości. Pewnego dnia dostałem zaproszenie na rozmowę z szefem. Nie wiedziałem o co chodzi.

Serwis komputerów w Krakowie nie tak łatwo zareklamwować

serwis komputerów w KrakowieTam dowiedziałem się, że moim zadaniem będzie reklama serwis komputerów w Krakowie. Miałem użyć wszelkich technik, aby go odpowiednio zareklamować. Nie było to proste zadanie. Na początku przeanalizowałem ich stronę internetową. Tam zaleciłem kilka popraw. Kolory zupełnie ze sobą nie współgrały i trzeba było poprawić ofertę. Również zaoferowałem lekkie obniżenie usług. Rozumiałem, że Kraków jest drogim miejscem, niestety we wszystkim trzeba było zachować pewien umiar. Specjalnie według indywidualnych potrzeb i sytuacji na rynku ułożyłem odpowiednią ofertę. Chciałem także wprowadzić coś nowego. Kolejnym krokiem do zwiększenia zysków było pozycjonowanie. Zaproponowałem tej firmie, aby skutecznie podniosła pozycję swojej strony www w wyszukiwarce. Główną rolę odgrywały tylko trzy pierwsze kluczowe domeny. Także zaproponowałem plakaty i ulotki. One zawsze były popularne i ludzie często nawet nie chcący zwracali uwagę na zawarte w nich informacje. Naprawa komputerów, którą reklamowałem miała bardzo nie przyjemnie wyglądającą siedzibę. Zaleciłem im trochę poprawienie ogólnego wizerunku. Nikt nie chciałby udać się do strasznie ponurego miejsca.

Wszystkie moje zabiegi trwały około dwóch tygodni. Na szczęście efekt końcowy był bardzo zadowalający. Dostałem nawet specjalne podziękowanie. Okazało się, że wzrosła u nich ilość chętnych.