Rower na długie trasy

W weekend dobrze jest opuścić miasto, zgiełk i udać się gdzieś, gdzie będzie można odpocząć. Dla każdego odpoczynek to coś innego. Dla jednych jest to oglądanie telewizji dla innych aktywność fizyczna. Osoby żądne wrażeń mogą wybrać się na górską trasę rowerową lub zrobić sobie rowerowy maraton, a do tego potrzebny jest sprzęt.

Zalety Krossa Earth

Kross Earth 1.0Model Kross Earth 1.0 jest to rower z pełnym zawieszeniem. Dedykowany jest dla szerokiego grona odbiorców. Konstrukcja wykonana jest z aluminium. Geometria ramy rowerów jaka została zastosowana jest wykorzystywana dla rowerzystów startujących w Pucharze Świata XC. Umożliwia ona rozwinięcie dużych prędkości a jednocześnie stabilność. Innowacyjne zawieszenie gwarantuje dynamikę w trakcie przyspieszania. Jest to pojazd nadający się także dla osób które dopiero zdobywają pierwsze doświadczenia w wyścigach. W rowerze zastosowano hydrauliczne hamulce tarczowe, układ z tylną przerzutką. Wyposażenie to jest bardzo mocne a jednocześnie dostępne i niedrogie w serwisie, a jego eksploatacja jest prosta. Twardość zawieszenia można dopasować do wagi konkretnego użytkownika. Jest to możliwe dzięki sprężynom powietrznym w amortyzatorach. Ten rower to nowość 2020 roku. Jego katalogowa cena to 6500 zł. Nadaje się on do jazdy w każdych warunkach. Można na nim pokonywać długodystansowe maratony, a także górskie trasy. Polecany dla miłośników brawurowej jazdy.

Sprzęt to podstawa w każdej dziedzinie sportu. Ważne aby był dopasowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Jeśli na rowerze jeździmy po mieście dobrze jest wybrać rower miejski, jeśli upodobaliśmy sobie górskie ścieżki – sięgnijmy po górski. Wybór jest tak duży wśród rowerów że zarówno amator dwóch kółek jak i zawodowiec wybierze coś dla siebie.