pościel do wózka

Różowy kolor a pościel do wózka

Kolor ten niektórych zachwyca, natomiast innych wprawia o mdłości. Różowy kolor niemal zawsze był kojarzony z grzecznymi dziewczynkami. Już od maleńkości większość mam kupowało różowy ochraniacz do łóżeczka i różowe sukieneczki.

Pościel do wózka w jasnych kolorach

pościel do wózkaW ostatnim czasie odchodzi się już od tego koloru. Ludziom się on przejadł i jest coraz częściej kojarzony z pustymi dziewczynami, które noszą różowe buciki i mają różowe paznokcie. Generalnie całe są różowe i słodkie. Życie człowieka nie polega tylko na tym, że jest słodko i radośnie. Są także akcenty goryczy. Patrząc na osobę ubraną na różowo, irytujemy się. Nie podoba mi się to, że mamy kupują dla dziewczynek niemal wszystko w kolorze różowym. Nie podobają mi się różowe rożki dla dziecka. W pewnym sklepie widziałam dużo ładniejsze – zielone i żółte. Coraz częściej pościel do wózka jest standardowego, jasnego koloru. Często jest biała. Może mieć kropki lub paski. Taka pościel lepiej pasuje zarówno do wózka, ale także i do dziecka. Dziewczynka, która ubiera się na różowo nie wygląda już modnie, ale przyzwyczaja się do tego koloru i nie zamierza ubierać innych rzeczy, niż różowe. Idąc do przedszkola, jej piórnik musi być różowy i plecaczek także. Kiedy przychodzi czas spania, robi awanturę, że pościel do przedszkola nie jest różowa, tylko popielata. Wszytko to jest wina tych matek, które ubierają swoje dzieci na jednolity kolor. Robią ze swoich córek wielkie damy, ale przecież chodzi głównie o to, aby wychować dziecko na normalnego człowieka.

Wydaje mi się, że różowy kolor bardziej pasuje niektórym panom. Panie bardzo ładnie wyglądają w zieleni i błękicie. Mi najbardziej podoba się kolor żółty oraz pomarańczowy.