Rustykalne zaproszenia na ślub

Wraz z narzeczonym w przyszłym roku bierzemy ślub. Jest to dla nas ogromne przeżycie i chcemy aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Planowanie uroczystości jest niezwykle ważnym ale i czasochłonnym zadaniem.

Romantyczne rustykalne zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne w stylu rustykalnymZ narzeczonym mamy bardzo podobny gust. Podobają się nam delikatne motywy nawiązujące do natury. Wiedzieliśmy że zarówno sala jak i kościół będą miały wiele prostych elementów powiązanych z naturą. Wszędzie miało być dużo elementów związanych z drewnem nawiązujących do stylu rustykalnego. Styl ten w pomieszczenia kojarzy się wszystkim z sielskością, przytulnością i ciepłem. Styl ten często kojarzy się również z romantyzmem co doskonale pasuje do uroczystości zaślubin. Sale i kościół chciałam przystroić właśnie w takim stylu. Jednak aby wszystko było ze sobą spójne to również wszystkie inne elementy musiały być w stylu rustykalnym. Po ustaleniu z dekoratorką jak chcemy przyozdobić salę i kościół zabraliśmy się za zaproszenia i winietki. Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym musiały pasować do naszej wizji. Zaproszenia ślubne są wykonywane z naturalnych materiałów takich jak ekologiczny papier, drewno czy sznurek jutowy oraz zawierają nadrukowane motywy kwiatowe. Dzięki temu całość prezentuje się delikatnie i stylowo. Zaproszenia rustykalne są niezwykle modne i od kilku dobrych lat wiele par decyduje się na właśnie takie zaproszenia. Ich delikatny wygląd oraz naturalne elementy idealnie pasują do uroczystości weselnych. Ja byłam bardzo zadowolona z zaproszeń jakie wybraliśmy na naszą uroczystość.

Każda osoba zaproszona na nasz ślub i przyjęcie weselne zachwycała się pięknym zaproszeniem. Wiele znajomych koleżanek, które planują w późniejszych terminach wyjść za mąż deklarowały że swoje zaproszenia będą miały w podobnym stylu.