naprawa elektroniki

Samodzielna naprawa komputerów

Mój komputer jest dla mnie bardzo ważny, bo trzymam na nim wiele ważnych rzeczy. Są tam wszystkie zdjęcia z moich wypraw z rodziną i znajomymi z Łodzi, mam tam wszystkie piosenki wraz z tekstami, które lubię, są też filmy, obrazki i dokumenty.

Komputer to urządzenie, które można samemu naprawić

naprawa elektronikiPrzede wszystko zależy mi na dokumentach do pracy, bo własnych nie mam zbyt wiele. W pracy komputer bardzo mi się przydaje. Dlatego tez kiedy nagle się zepsuł to wiedziałam, że naprawa laptopów łódź będzie dla mnie niezbędna. Na czymś muszę pracować, a nie wiedziałam na czym polega usterka. Różne rzeczy mi wyskakiwały na komputerze, programy się zawieszały, albo nagle znikały, zanim zdążyłam zapisać zmiany. Nie dało się na nim pracować. Zatem sprawdziłam gdzie w Łodzi naprawa komputerów jest najszybsza i tam oddałam swój komputer. Jednak kiedy dowiedziałam się, ile będzie mnie to kosztowało to zrezygnowałam. Tam mi powiedzieli, że to jakaś super ważna część w komputerze padła, coś tak ważnego jak płyta główna, czy karta pamięci i to będzie mnie kosztowało sporo pieniędzy. Nie miałam tyle, i pewnie dlatego udało mi się nie wyrzucić pieniędzy w błoto. Sama postanowiłam zabrać się za naprawę. Co prawda nie miałam o tym zielonego pojęcia, była to dla mnie taka sama czarna magia, jak naprawa telefonów komórkowych, ale zaczęłam od najprostszej rzeczy, czyli od przeskanowania komputera.

Dawno tego nie robiłam, więc miałam nadzieję, ze program się nie zawiesi. Okazało się, ze mam wirusy w komputerze i to one powodują awarię. Zabrałam się za oczyszczanie komputera i usuwanie zbędnych plików. Później wszystko już działało.