Sklepowe regały chłodnicze

 

Branża spożywcza wymaga niekiedy specjalnych warunków do przetrzymywania artykułów żywnościowych. Nabiał, mięso, wędliny, czy wyroby garmażeryjne wymagają warunków chłodniczych, aby zachowały swoje właściwość i nie uległy szybkiemu zepsuciu.

Gdzie kupić dobry regał chłodniczy?

regały chłodniczeWszystkie produkty posiadające krótki termin przydatności do spożycia wymagają specjalnych warunków do przetrzymywania, ponieważ w wysokiej mogłyby się zepsuć. Wszelkie soki jednodniowe, sałatki, nabiał, ryby, mięso, oraz także napoje energetyczne, wymagają przechowywania w lodówkach czy ladach chłodniczych, które utrzymują stałą, niską temperaturę. Regały chłodnicze świetnie się sprawdzają w cukierniach, sklepach mięsnych, spożywczych, lodziarniach, czy punktach ze świeżo wyciskanymi sokami. Regały są od wewnętrznej strony zbudowane ze stalowych płyt, które nie wchodzą w reakcje z żywnością i są łatwe w czyszczeniu. Aby nie dopuścić do rozwoju bakterii, lady należy każdego dnia myć specjalnym środkiem odkażającym, który pozwala zachować higieniczną czystość. Chłodnia każdorazowo jest ustawiana na konkretną temperaturę, którą utrzymuje się przez cały okres pracy. Regał chłodniczy można kupić bezpośrednio u producenta, którego łatwo znaleźć w internecie, albo na aukcjach internetowych, w których poprzedni właściciele chcą sprzedaż używane regały. Nowy będzie posiadał gwarancję producenta i pewność, że nie posiada żadnych ukrytych wad, natomiast używany, jest mniej pewnym zakupem i musimy wziąć na siebie ryzyko.

Chłodnia jest niezbędna w każdym sklepie, w którym znajduje się żywność. Regały mają różne kształty i pojemność, przez co bez problemu dopasujemy go do wymagań konkretnego asortymentu. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od marki, oraz od gabarytów regału.