wynajem jachtów

Ślub na wynajętym jachcie na Mazurach

Bardzo wiele kobiet dzisiaj, marzy o ślubie w plenerze. Może niektóre z nas chciałby przeżyć ślub prawdziwej księżniczki, na zamku. A jeszcze inne wolałyby skromne przyjęcie w specyficznej atmosferze w jakimś pięknie kwitnącym ogrodzie.

Wynajem jachtów na Mazurach a ślub

wynajem jachtówTradycyjna ceremonia w urzędzie stanu cywilnego wydaje się już za nudna i za wiele razy powtarzana. Dlatego właśnie chciałybyśmy uczynić coś, żeby nasz ślub był naprawdę wyjątkowy. Sceneria naszego ślubu byłaby idealna, gdyby przypominała scenę z któregoś z romantycznych filmów. Co raz więcej osób decyduje się w związku z tym na ślub na jachcie. Urzędnicy są ku temu jak najbardziej przychylni, a już nawet w prawie kościelnym pojawiła się kwestia, w której mowa o ślubach branych w plenerze. Wynajem jachtów Mazury zatem staje się w okresie ślubów bardziej popularny niż zwykle. Mogłoby nam przejść przez myśl, ze i tak jest to już za często wybierane rozwiązanie na ślub. Jednak nic mylnego, bo każdy może wybrać dla siebie inny jacht, a przede wszystkim, ceremonię można zorganizować z różnym motywem przewodnim, na innej wodzie i wśród innych czynników towarzyszących, taki jak pogoda. Dodatkowym ułatwieniem może okazać się czarter jachtów motorowych, który zwolniony jest z posiadania uprawnień. Zatem każdy, komu marzy się ślub w wodnej scenerii może spokojnie wybrać taką opcję dla siebie. Czarter bez patentu jest możliwy od całkiem niedawna, co jest dodatkowym plusem. Wielu ludzi nie wie jeszcze o takiej możliwości, a skoro możliwe jest to od pięciu lat, to liczba zorganizowanych w taki sposób ślubów ogranicza się.

Może się to okazać naprawdę ciekawym pomysłem, na to, jak uczynić nasz ślub jedynym w swoim rodzaju. Każdy z nas zatem, kto pragnie odmienności i przygód powinien rozważyć możliwości jakie daje czarter jachtów. A kto wie, może nasi goście będą mówić o tym dniu przez naprawdę długi czas, w samych superlatywach.