Sprzedałem klientowi wózki, które są solidne

 

Praca przedstawiciela handlowego może i do najłatwiejszych nie należy, ale za to jest bardzo ciekawa i dochodowa a to najważniejsze. Zawsze poznaję ciekawych ludzi i nawiązuję długotrwałe relacje z kontrahentami z różnej branży. 

Klient jest zadowolony z solidnych wózków sklepowych

solidne wózki sklepowe z PoznaniaWielu klientów, z którymi współpracuję zawsze odwiedzam jak mam jakieś nowe produkty do zaoferowania. Jednym z nich jest Pan Stefan, którego bardzo cenię i cieszę się, że mogę z nim współpracować. Kiedy pojawiły się u nas nowe, bardzo solidne wózki sklepowe z Poznania to od razu o nim pomyślałem. Ma on sieć sklepów w całym województwie i na pewno będzie zainteresowany. Zadzwoniłem do niego i się zaawizowałem. Od razu wiedział, że szykuje się coś ciekawego, bo zawsze w takich sytuacjach dzwonię do niego. Czekał na mnie z niecierpliwością. Kiedy się spotkaliśmy to powiedziałem mu, że mamy nowe solidne wózki sklepowe z Poznania i pokazałem mu katalog z produktami. Tak jak podejrzewałem to od razu się zainteresował i pytał o cenę. Od razu tego samego dnia zamówił wózki do wszystkich swoich oddziałów i uprzedził kierowników sklepów, że będą niebawem nowe wózki. Do firmy wrócę z dużym zleceniem i na pewno wszyscy będą zaskoczeni. Miesiąc po tej sytuacji zadzwonił do mnie Pan Stefan co mnie zaskoczyło, bo nigdy wcześniej tego nie robił. Dzwonił, by podziękować za solidne wózki sklepowe z Poznania. które mu sprzedałem, bo jest z nich bardzo zadowolony i poleca mnie swoim kolegom z branży. Byłem zadowolony z tego bardzo.

Nasze wózki sprzedają się świetnie. Co miesiąc udaje mi się zrealizować plan i dostaję wysokie prowizje. Zadowolenie klientów jednak jest dla mnie sprawą najważniejszą i zawsze będę do tego dążył. Dobre relacje z klientami to podstawa.